Siatkarze zaprezentowali się kibicom

10.10.2018 19:57

W Galerii Katowickiej odbyła się oficjalna prezentacja siatkarzy GKS-u Katowice przed startującym sezonem PlusLigi.

Dla katowiczan sezon 2018/19 będzie już trzecim w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na cztery dni przed pierwszym starciem zawodnicy oraz sztab szkoleniowy zaprezentowali się kibicom w Galerii Katowickiej.

Spotkanie z licznie przybyłymi kibicami otworzył Marcin Janicki, prezes GKS-u Katowice. - Katowice to jedno z najważniejszych miast na siatkarskiej mapie. Cieszymy się, że obok sukcesów reprezentacji również GKS zostawił tu swój ślad. Od kilku lat budujemy markę wielosekcyjnej GieKSy i siatkarze są jej ważną częścią. Wierzę, że w nadchodzącym sezonie powalczą o jak najlepsze miejsce i jak zawsze pokażą charakter - powiedział prezes GKS-u.

- Gdyby kilka lat temu, ktoś powiedział mi, że siatkarski GKS Katowice będzie występował w najwyższej klasie rozgrywkowej i to w Lidze Mistrzów Świata, to bym nie uwierzył. Strategia przyjęta przez Prezydenta Miasta dr Marcina Krupę pokazuje jednak, że wszystko idzie w dobrym kierunku i już po raz trzeci będziemy emocjonować się występem naszych siatkarzy w PlusLidze - powiedział Krzysztof Pieczyński, radny miasta i wiceprzewodniczący Komisji Kultury, Promocji i Sportu.

Następnie na scenie pojawiła się klubowa maskotka czyli GieKSik, który zaprezentował oficjalną koszulkę, w jakiej będą występować siatkarze w sezonie 2018/19. Na koszulce firmy Macron, a więc partnera technicznego naszego klubu, oprócz logotypu miasta oraz partnerów klubu i ligi znalazło się logo „Niepodległa” dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na zakończenie prezentacji głos zabrał nowy kapitan siatkarskiej GieKSy Maciej Fijałek, który zapewnił kibiców, że czeka ich sporo emocji w zbliżających się rozgrywkach.

Pierwszy mecz sezonu 2018/19 GKS Katowice rozegra w niedzielę 14 października o godzinie 17.30 z Indykpolem AZS Olsztyn. Bilety na mecz w hali Ośrodka Sportowego Szopienice można kupić tutaj.

Tagi:
PlusLiga
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy