Bilety na mecz z Indykpol AZS-em Olsztyn

04.10.2018 10:33

Zapraszamy na inauguracyjny mecz sezonu PlusLigi. W niedzielę, 14 października o godzinie 17.30 w hali Ośrodka Sportowego Szopienice GKS zmierzy się z olsztyńskimi akademikami.

Po kilku miesiącach przerwy siatkarze GieKSy powracają na ligowe parkiety. Sezon 2018/19 zainaugurują od meczu z Indykpol AZS-em Olsztyn, w którym gra dwóch byłych zawodników GKS-u - Paweł Pietraszko i Serhij Kapelus. Informujemy, że w sprzedaży są już bilety na to spotkanie.

W porównaniu do poprzednich sezonów nastąpiły zmiany w zakresie sprzedaży biletów. Jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u. Więcej informacji o karcie można uzyskać tutaj.

Bilety na mecze w Szopienicach kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 20 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki będą odpowiednio kosztować: 15 zł, 5 zł i 25 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.

Przypominamy, że w sprzedaży są także karnety obejmujące wszystkie domowe mecze w sezonie zasadniczym 2018/19 oraz pierwszy mecz fazy play-off.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy