Ostatni Mecz

Indykpol AZS Olsztyn

2
-
3

GKS Katowice

26.03.2021

godzina 17:30

PlusLiga 2020/21

Poz Drużyna Mecze Punkty Wygr:Przegr Sety Małe punkty Stosunek setów Stosunek punktów
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 26 70 23:3 73:21 2260:1928 3.4762 1.1722
2 Jastrzębski Węgiel 26 56 20:6 67:33 2344:2135 2.0303 1.0979
3 Trefl Gdańsk 26 50 17:9 58:40 2271:2145 1.4500 1.0587
4 PGE Skra Bełchatów 26 48 15:11 55:39 2200:2116 1.4103 1.0397
5 Asseco Resovia Rzeszów 26 46 17:9 57:44 2303:2208 1.2955 1.0430
6 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 26 45 16:10 58:48 2368:2283 1.2083 1.0372
7 Aluron CMC Warta Zawiercie 26 43 15:11 52:43 2176:2125 1.2093 1.0240
8 Ślepsk Malow Suwałki 26 36 12:14 45:50 2208:2225 0.9000 0.9924
9 Indykpol AZS Olsztyn 26 34 11:15 42:53 2154:2177 0.7925 0.9894
10 GKS Katowice 26 33 11:15 46:57 2218:2338 0.8070 0.9487
11 Cuprum Lubin 26 30 10:16 44:57 2216:2322 0.7719 0.9543
12 Cerrad Enea Czarni Radom 26 24 8:18 35:63 2092:2292 0.5556 0.9127
13 Stal Nysa 26 24 5:21 39:66 2224:2393 0.5909 0.9294
14 MKS Będzin 26 7 2:24 18:75 1904:2251 0.2400 0.8458

PLAY-OFF

Finał:

Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (16:25, 25:23, 25:19, 25:21)

Mecz o 3. miejsce:

Verva Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów 3:2 (15:12, 25:20, 11:25, 25:19, 21:19)

Półfinały:

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:23, 25:17, 25:20), 1:3 (29:31, 25:17, 25:27, 20:25), 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)
Jastrzębski Węgiel - Verva Warszawa ORLEN Paliwa 3:2 (25:20, 23:25, 25:23, 22:25, 15:12) i 3:1 (27:29, 29:27, 25:20, 26:24)

Ćwierćfinały:

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (17:25, 25:16, 25:16, 25:21) i 3:1 (20:25, 25:20, 25:21, 25:21) 
Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 (25:23, 25:21, 25:18) i 3:1 (24:26, 25:18, 25:23, 25:22)
Trefl Gdańsk - Verva Warszawa ORLEN Paliwa 3:1 (25:18, 25:20, 21:25, 25:22), 2:3 (22:25, 23:25, 25:21, 25:21, 13:15) i 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:23, 11:25, 25:20, 25:19) i 3:0 (25:20, 25:21, 25:22) 

O miejsca 5-6:

Asseco Resovia Rzeszów -  Trefl Gdańsk 3:1 (25:23, 22:25, 25:22, 25:19) i 3:0 (32:30, 25:18, 28:26)

O miejsca 7-8:

Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (28:26, 18:25, 21:25, 19:25) i 3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:23), złoty set 10:15 

O miejsca 9-10:

Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1:3 (20:25, 25:27, 25:21, 22:25) i 2:3 (26:28, 25:18, 25:14, 25:27, 16:18)

O miejsca 11-12:

Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom 0:3 (21:25, 22:25, 13:25) i 3:0 (25:19, 25:17, 25:21), złoty set 15:12

Statystki meczów

Data Godzina Hala Rywal Rozgrywki Wynik Opis Foto TV
25.07.2020 11:00 11:00 Neutralne (KS Wanda Kraków) Asseco Resovia Rzeszów Grand Prix 2:0
25.07.2020 14:00 14:00 Neutralne (KS Wanda Kraków) Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Grand Prix 0:2
25.07.2020 15:30 15:30 Neutralne (KS Wanda Kraków) BBTS Bielsko-Biała Grand Prix 0:2
06.08.2020 16:00 16:00 Wyjazd Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sparing 3:1
08.08.2020 11:00 11:00 Neutralne MKS Będzin Grand Prix 0:2
09.08.2020 11:00 11:00 Neutralne (Lotos Stadion Letni) Jastrzębski Węgiel Grand Prix 2:1
09.08.2020 15:30 15:30 Neutralne Indykpol AZS Olsztyn Grand Prix 0:2
14.08.2020 16:00 16:00 Wyjazd Aluron CMC Warta Zawiercie Sparing 4:0
15.08.2020 16:00 16:00 Dom Aluron CMC Warta Zawiercie Sparing 1:2
19.08.2020 16:00 16:00 Dom (OS Szopienice) Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sparing 0:4
21.08.2020 15:00 15:00 Dom Asseco Resovia Rzeszów Sparing 0:3
22.08.2020 16:30 16:30 Dom (OS Szopienice) Cuprum Lubin Sparing 3:2
26.08.2020 17:00 17:00 Wyjazd Stal Nysa Sparing 1:3
04.09.2020 18:30 18:30 Neutralne Exact Systems Norwid Częstochowa Sparing 0:3
05.09.2020 14:30 14:30 Neutralne MKS Będzin Sparing 0:3
12.09.2020 20:30 20:30 Wyjazd Ślepsk Malow Suwałki PlusLiga 0:3
21.09.2020 20:30 20:30 Dom Stal Nysa PlusLiga 3:2
25.09.2020 17:30 17:30 Dom Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga 2:3
29.09.2020 20:30 20:30 Wyjazd Aluron CMC Warta Zawiercie PlusLiga 3:0
18.10.2020 14:45 14:45 Wyjazd VERVA Warszawa ORLEN Paliwa PlusLiga 3:1
20.10.2020 20:30 20:30 Wyjazd MKS Będzin PlusLiga 0:3
14.11.2020 14:45 14:45 Wyjazd Cerrad Enea Czarni Radom PlusLiga 0:3
18.11.2020 17:30 17:30 Dom Cuprum Lubin PlusLiga 2:3
21.11.2020 20:30 20:30 Dom Ślepsk Malow Suwałki PlusLiga 3:1
29.11.2020 20:30 20:30 Wyjazd Stal Nysa PlusLiga 2:3
06.12.2020 14:45 14:45 Wyjazd Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga 3:0
12.12.2020 14:45 14:45 Dom Aluron CMC Warta Zawiercie PlusLiga 3:1
19.12.2020 20:30 20:30 Wyjazd Cuprum Lubin PlusLiga 2:3
22.12.2020 17:00 17:00 Dom MKS Będzin PlusLiga 3:1
03.01.2021 14:45 14:45 Dom PGE Skra Bełchatów PlusLiga 0:3
06.01.2021 17:30 17:30 Wyjazd Jastrzębski Węgiel PlusLiga 3:0
10.01.2021 14:45 14:45 Wyjazd Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga 3:0
17.01.2021 17:30 17:30 Dom VERVA Warszawa ORLEN Paliwa PlusLiga 0:3
20.01.2021 20:30 20:30 Dom Trefl Gdańsk PlusLiga 3:2
22.01.2021 17:30 17:30 Wyjazd PGE Skra Bełchatów PlusLiga 3:1
30.01.2021 17:30 17:30 Dom Jastrzębski Węgiel PlusLiga 2:3
07.02.2021 20:30 20:30 Wyjazd Trefl Gdańsk PlusLiga 3:1
10.02.2021 18:00 18:00 Wyjazd Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga 3:1
14.02.2021 14:45 14:45 Dom Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga 1:3
27.02.2021 14:45 14:45 Dom Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga 3:1
06.03.2021 20:30 20:30 Dom Cerrad Enea Czarni Radom PlusLiga 2:3
22.03.2021 20:30 20:30 Dom (OS Szopienice) Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga - play-off 3:1
26.03.2021 17:30 17:30 Wyjazd (Hala Urania) Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga - play-off 2:3
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy