Ostatni Mecz

GKS Katowice

3
-
1

Espadon Szczecin

17.02.2018

godzina 17:00

Następny Mecz

Dafi Społem Kielce

 
-
 

GKS Katowice

25.02.2018

godzina 14:45

PlusLiga 2017/18

Poz Drużyna Mecze Punkty Wygr:Przegr Sety Małe punkty Stosunek setów Stosunek punktów
1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 21 58 20:1 61:16 1883:1576 3.8125 1.1948
2 PGE Skra Bełchatów 21 47 16:5 54:23 1806:1671 2.3478 1.0808
3 ONICO Warszawa 21 47 16:5 53:27 1853:1721 1.9630 1.0767
4 Asseco Resovia Rzeszów 21 42 14:7 48:29 1785:1697 1.6552 1.0519
5 Trefl Gdańsk 21 40 15:6 47:30 1786:1686 1.5667 1.0593
6 Indykpol AZS Olsztyn 21 36 12:9 46:38 1896:1817 1.2105 1.0435
7 Jastrzębski Węgiel 21 36 11:10 44:36 1802:1739 1.2222 1.0362
8 Cuprum Lubin 21 33 11:10 40:40 1795:1756 1.0000 1.0222
9 Cerrad Czarni Radom 21 29 10:11 41:42 1864:1836 0.9762 1.0153
10 GKS Katowice 21 26 9:12 35:44 1742:1788 0.7955 0.9743
11 Espadon Szczecin 21 25 7:14 40:50 1964:2024 0.8000 0.9704
12 Aluron Virtu Warta Zawiercie 21 23 7:14 34:50 1831:1906 0.6800 0.9607
13 MKS Będzin 21 19 7:14 29:51 1705:1865 0.5686 0.9142
14 Łuczniczka Bydgoszcz 21 19 6:15 28:51 1670:1825 0.5490 0.9151
15 Dafi Społem Kielce 21 14 4:17 19:56 1544:1794 0.3393 0.8606
16 BBTS Bielsko-Biała 21 10 3:18 22:58 1662:1887 0.3793 0.8808

Statystki meczów

Data Godzina Hala Rywal Rozgrywki Wynik Opis Foto TV
01.09.2017 15:00 Neutralne VKP Bystrina SPU Nitra Sparing 1:3
02.09.2017 13:00 Wyjazd BBTS Bielsko-Biała Sparing 1:3
12.09.2017 16:45 Dom Szachtior Soligorsk Sparing 3:1
15.09.2017 18:30 Neutralne Indykpol AZS Olsztyn Memoriał Ambroziaka 3:1
16.09.2017 13:00 Neutralne Łuczniczka Bydgoszcz Memoriał Ambroziaka 3:2
21.09.2017 17:30 Neutralne ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sparing 3:1
23.09.2017 13:00 Neutralne Jastrzębski Węgiel Memoriał Gołasia 2:3
24.09.2017 16:00 Neutralne ONICO Warszawa Memoriał Gołasia 3:2
30.09.2017 17:00 Wyjazd Cerrad Czarni Radom PlusLiga 1:3
04.10.2017 20:30 Dom (Spodek) Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga 1:3
09.10.2017 18:00 Wyjazd ONICO Warszawa PlusLiga 3:1
14.10.2017 15:00 Wyjazd Trefl Gdańsk PlusLiga 0:3
18.10.2017 17:00 Dom (Szopienice) MKS Będzin PlusLiga 3:0
22.10.2017 14:45 Wyjazd Espadon Szczecin PlusLiga 2:3
28.10.2017 17:00 Dom (Szopienice) Dafi Społem Kielce PlusLiga 3:0
04.11.2017 17:00 Wyjazd BBTS Bielsko-Biała PlusLiga 1:3
18.11.2017 15:00 Wyjazd PGE Skra Bełchatów PlusLiga 3:0
21.11.2017 19:45 Dom (Spodek) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga 0:3
25.11.2017 18:30 Dom (Szopienice) Aluron Virtu Warta Zawiercie PlusLiga 0:3
02.12.2017 14:45 Wyjazd Jastrzębski Węgiel PlusLiga 3:1
13.12.2017 18:00 Dom (Spodek) Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga 0:3
17.12.2017 15:00 Dom (Szopienice) Cuprum Lubin PlusLiga 1:3
22.12.2017 18:00 Wyjazd Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga 3:2
06.01.2018 17:00 Dom (Szopienice) Cerrad Czarni Radom PlusLiga 3:1
13.01.2018 16:00 Wyjazd Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga 3:1
19.01.2018 18:00 Dom (Szopienice) ONICO Warszawa PlusLiga 1:3
02.02.2018 18:00 Dom (Szopienice) Trefl Gdańsk PlusLiga 0:3
11.02.2018 14:45 Wyjazd MKS Będzin PlusLiga 2:3
17.02.2018 17:00 Dom (Szopienice) Espadon Szczecin PlusLiga 3:1
25.02.2018 14:45 Wyjazd Dafi Społem Kielce PlusLiga
03.03.2018 18:00 Dom (Szopienice) BBTS Bielsko-Biała PlusLiga
07.03.2018 00:00 Wyjazd ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga
09.03.2018 18:00 Dom (Spodek) PGE Skra Bełchatów PlusLiga
17.03.2018 00:00 Wyjazd Aluron Virtu Warta Zawiercie PlusLiga
24.03.2018 18:00 Dom (Spodek) Jastrzębski Węgiel PlusLiga
30.03.2018 00:00 Wyjazd Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga
07.04.2018 18:00 Dom (Szopienice) Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga
14.04.2018 00:00 Wyjazd Cuprum Lubin PlusLiga
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy