Ostatni Mecz

GKS Katowice

3
-
0

Stocznia Szczecin

21.04.2018

godzina 17:00

PlusLiga 2017/18

Poz Drużyna Mecze Punkty Wygr:Przegr Sety Małe punkty Stosunek setów Stosunek punktów
1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 75 25:5 81:31 2699:2317 2.6129 1.1649
2 PGE Skra Bełchatów 30 72 25:5 81:29 2594:2358 2.7931 1.1001
3 Trefl Gdańsk 30 65 24:6 74:35 2552:2325 2.1143 1.0976
4 Asseco Resovia Rzeszów 30 57 19:11 64:42 2456:2353 1.5238 1.0438
5 Indykpol AZS Olsztyn 30 57 19:11 69:49 2712:2536 1.4082 1.0694
6 Jastrzębski Węgiel 30 57 18:12 67:47 2591:2458 1.4255 1.0541
7 ONICO Warszawa 30 56 20:10 70:48 2693:2579 1.4583 1.0442
8 Cuprum Lubin 30 45 15:15 56:59 2555:2546 0.9492 1.0035
9 Cerrad Czarni Radom 30 43 14:16 58:58 2613:2571 1.0000 1.0163
10 Aluron Virtu Warta Zawiercie 30 39 12:18 54:66 2649:2720 0.8182 0.9739
11 GKS Katowice 30 36 12:18 49:65 2478:2576 0.7538 0.9620
12 Stocznia Szczecin 30 34 10:20 52:71 2660:2799 0.7324 0.9503
13 MKS Będzin 30 29 10:20 42:71 2410:2638 0.5915 0.9136
14 Łuczniczka Bydgoszcz 30 21 7:23 33:77 2335:2603 0.4286 0.8970
15 BBTS Bielsko-Biała 30 19 6:24 37:80 2483:2739 0.4625 0.9065
16 Dafi Społem Kielce 30 15 4:26 24:83 2211:2573 0.2892 0.8593

PLAY-OFF

Półfinały

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

Ćwierćfinały
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3:1 (14:25, 25:21, 25:23, 25:14), 1:3 (25:23, 27:29, 17:25, 21:25), 3:2 (25:17, 21:25, 18:25, 26:24, 16:14)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (22:25, 25:27, 25:23, 25:19, 15:6), 1:3 (28:30, 25:21, 15:25, 23:25), 1:3 (22:25, 25:18, 26:28, 26:28)

O miejsca 7-8
ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 3:1 (25:18, 22:25, 25:17, 25:23) i 1:3 (16:25, 18:25, 25:18, 21:25). Złoty set - 16:18.

O miejsca 9-10
Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (25:23, 23:25, 21:25, 21:25) i 3:0 (25:18, 25:19, 25:18). Złoty set - 12:15.

O miejsca 11-12
GKS Katowice - Stocznia Szczecin 3:2 (25:22, 25:20, 20:25, 21:25, 15:13) i 3:0 (25:20, 25:18, 25:18)

O miejsca 13-14
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (25:23, 21:25, 19:25, 25:14, 18:16) i 3:0 (25:19, 25:19, 25:20)

Statystki meczów

Data Godzina Hala Rywal Rozgrywki Wynik Opis Foto TV
01.09.2017 15:00 Neutralne VKP Bystrina SPU Nitra Sparing 1:3
02.09.2017 13:00 Wyjazd BBTS Bielsko-Biała Sparing 1:3
12.09.2017 16:45 Dom Szachtior Soligorsk Sparing 3:1
15.09.2017 18:30 Neutralne Indykpol AZS Olsztyn Memoriał Ambroziaka 3:1
16.09.2017 13:00 Neutralne Łuczniczka Bydgoszcz Memoriał Ambroziaka 3:2
21.09.2017 17:30 Neutralne ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sparing 3:1
23.09.2017 13:00 Neutralne Jastrzębski Węgiel Memoriał Gołasia 2:3
24.09.2017 16:00 Neutralne ONICO Warszawa Memoriał Gołasia 3:2
30.09.2017 17:00 Wyjazd Cerrad Czarni Radom PlusLiga 1:3
04.10.2017 20:30 Dom (Spodek) Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga 1:3
09.10.2017 18:00 Wyjazd ONICO Warszawa PlusLiga 3:1
14.10.2017 15:00 Wyjazd Trefl Gdańsk PlusLiga 0:3
18.10.2017 17:00 Dom (Szopienice) MKS Będzin PlusLiga 3:0
22.10.2017 14:45 Wyjazd Stocznia Szczecin PlusLiga 2:3
28.10.2017 17:00 Dom (Szopienice) Dafi Społem Kielce PlusLiga 3:0
04.11.2017 17:00 Wyjazd BBTS Bielsko-Biała PlusLiga 1:3
18.11.2017 15:00 Wyjazd PGE Skra Bełchatów PlusLiga 3:0
21.11.2017 19:45 Dom (Spodek) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga 0:3
25.11.2017 18:30 Dom (Szopienice) Aluron Virtu Warta Zawiercie PlusLiga 0:3
02.12.2017 14:45 Wyjazd Jastrzębski Węgiel PlusLiga 3:1
13.12.2017 18:00 Dom (Spodek) Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga 0:3
17.12.2017 15:00 Dom (Szopienice) Cuprum Lubin PlusLiga 1:3
22.12.2017 18:00 Wyjazd Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga 3:2
06.01.2018 17:00 Dom (Szopienice) Cerrad Czarni Radom PlusLiga 3:1
13.01.2018 16:00 Wyjazd Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga 3:1
19.01.2018 18:00 Dom (Szopienice) ONICO Warszawa PlusLiga 1:3
02.02.2018 18:00 Dom (Szopienice) Trefl Gdańsk PlusLiga 0:3
11.02.2018 14:45 Wyjazd MKS Będzin PlusLiga 2:3
17.02.2018 17:00 Dom (Szopienice) Stocznia Szczecin PlusLiga 3:1
25.02.2018 14:45 Wyjazd Dafi Społem Kielce PlusLiga 0:3
03.03.2018 17:00 Dom (Szopienice) BBTS Bielsko-Biała PlusLiga 3:2
07.03.2018 18:30 Wyjazd ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga 1:3
09.03.2018 18:00 Dom (Spodek) PGE Skra Bełchatów PlusLiga 0:3
19.03.2018 18:00 Wyjazd Aluron Virtu Warta Zawiercie PlusLiga 3:0
25.03.2018 14:45 Dom (Spodek) Jastrzębski Węgiel PlusLiga 2:3
30.03.2018 18:00 Wyjazd Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga 3:0
07.04.2018 17:30 Dom (Szopienice) Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga 2:3
15.04.2018 14:45 Wyjazd Cuprum Lubin PlusLiga 3:1
18.04.2018 18:00 Wyjazd Stocznia Szczecin PlusLiga - play-off 2:3
21.04.2018 17:00 Dom (Szopienice) Stocznia Szczecin PlusLiga - play-off 3:0
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy