Klub Biznesu

Korzyści uczestnictwa w Klubie Biznesu GKS-u Katowice

Wykorzystanie marki GKS Katowice
Uczestnictwo w Klubie Biznesu daje możliwości posługiwania się uznaną marką GKS Katowice – klubu kojarzonego jednoznacznie od ponad 50 lat jako podmiot silny w obszarze sportu, ale i przestrzeni społecznej. Wydarzenia pod patronatem klubu, czy wykorzystanie wizerunku zawodników to jedynie wybrane formy aktywności.

Networking i wsparcie biznesu
Biznes to przede wszystkim sztuka budowania relacji. Klub Biznesu GKS-u Katowice stwarza ogromne możliwości networkingowe w przyjaznych warunkach przestrzeni VIP w trakcie meczów, czy spotkań wewnętrznych „GieKSa Business Mixer”.

Branding w trakcie dnia meczowego
Dzień meczowy to świetna okazja do komunikacji własnej marki czy działań marketingowych Partnera. Kontakt z Brandem mają nie tylko kibice, ale także fani oglądający transmisję w stacji TV. Przestrzeń reklamowa dla Partnerów Klubu Biznesu obejmuje m.in. banery reklamowe, balony czy ścianki telewizyjne.

Dostęp do narzędzi komunikacji z kibicami
GKS Katowice to przede wszystkim grono wiernych kibiców oraz szeroka grupa osób identyfikujących się z klubem, które korzystają z rozbudowanych narzędzi komunikacji Klubu. Serwis internetowy, klubowa telewizja GieKSa TV, profile na Facebooku, Twitterze, Instagramie to przykłady kanałów dzięki którym członek Klubu Biznesu może prowadzić skutecznie działania prosprzedażowe.

Sponsorzy i partnerzy sekcji siatkówki GKS Katowice:
Sponsor Premium - Aktualna lista firm -> POBIERZ
Pakiet Złoty - > Aktualna lista firm -> POBIERZ
Pakiet Srebrny - > Aktualna lista firm -> POBIERZ
Partner Techniczny - > Aktualna lista firm -> POBIERZ

Napisz do nas lub zadzwoń, a przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!
Kierownik Działu Sprzedaży - Bartosz Malaka

T: 725 250 895, E: bartosz.malaka@gkskatowice.eu

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy