Podziękowania za sezon 2023/2024

24.04.2024 10:16

Dziękujemy za Wasze wsparcie w minionym sezonie PlusLigi!

Zakończyliśmy zmagania w sezonie 2023/2024 na trzynastym miejscu, pokonując w ostatnim dwumeczu sezonu KGHM Cuprum Lubin. Drużyna zrealizowała cel w postaci pewnego utrzymania w PlusLidze, najlepszej europejskiej lidze siatkówki i dostarczyła swoim fanom wielu pozytywnych sportowych emocji. W naszej pamięci na długo pozostanie m.in. wygrany 3:0 mecz z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w hali OS Szopienice i szalony przebieg drugiego seta, wygranego na przewagi po obronie pięciu piłek setowych. Mimo sporych trudności na początku sezonu, drużyna siatkarzy GieKSy podniosła się i zdołała wygrać spotkania kluczowe do zachowania bezpiecznej pozycji w ligowej tabeli.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do końcowego rezultatu i wspierali nas w osiąganiu jak najlepszych rezultatów na boiskach PlusLigi. Dziękujemy wszystkim Partnerom i Sponsorom siatkarskiej sekcji GieKSy. Liczymy na dalszą owocną współpracę. Dziękujemy także kibicom siatkarskiej GieKSy, którzy wspierali nas w dobrych i gorszych chwilach swoim dopingiem podczas domowych i wyjazdowych spotkań. Wasze wspacie było bezcenne!

Od dłuższego czasu trwa wytężona praca nad sezonem 2024/2025 siatkarskiej GieKSy i liczymy na to, że dostarczy on wszystkim jeszcze więcej emocji i radości.

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga