"Siatkarska GieKSa - Zaczynamy mecz"

13.03.2019 13:38

Utwór, który towarzyszy siatkarzom GKS-u Katowice podczas każdego meczu w tym sezonie, doczekał się oficjalnego klipu!

„Siatkarska GieKSa napędza mnie, siatkarska GieKSa najlepsza jest...” - to pierwsze słowa piosenki płynącej z głośników w hali, gdy nasi zawodnicy wychodzą na parkiet, w trakcie ich prezentacji oraz w najważniejszych momentach spotkań i po zwycięstwach.

Utwór, który skomponowano przed startem obecnego sezonu, został bardzo ciepło przyjęty przez kibiców, którzy często dopytywali się o jego autora. Do tej pory pozostawał on anonimowy. Teraz postanowiliśmy ujawnić tajemnicę.

Autorem piosenki „Siatkarska GieKSa - Zaczynamy mecz” jest zawodnik GKS-u Bartosz Krzysiek! Nasz atakujący to nie tylko doskonały siatkarz. Bartek świetnie radzi sobie również za mikrofonem, czego najlepszym przykładem jest właśnie utwór poświęcony naszemu zespołowi.

Co więcej, przy okazji zbliżających się Siatkarskich Derbów Śląska, a więc meczu GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel w Spodku, powstał specjalny teledysk do piosenki „Siatkarska GieKSa - Zaczynamy mecz”.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego klipu, który w pewien sposób podsumowuje zmagania w tym sezonie! Mecz GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel w Spodku już 19 marca o 17:30. Informacja o biletach na to spotkanie znajduje się TUTAJ.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy