Siatkarskie hity w Katowicach [BILETY]

01.03.2019 09:49

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecze GKS-u Katowice z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (16 marca, godz. 14:45) i Jastrzębskim Węglem (19 marca, godz. 17:30).

W ostatnich dwóch kolejkach sezonu zasadniczego PlusLigi siatkarzy GKS-u Katowice czekają pojedynki z czołowymi drużynami rozgrywek. Być może właśnie mecze z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskim Węglem zadecydują o tym, czy GieKSa znajdzie się w czołowej szóstce sezonu i zakwalifikuje się do play-off.

W sobotę 16 marca o 14:45 zespół Piotra Gruszki zmierzy się z wicemistrzem Polski oraz zdecydowanym liderem tabeli - ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. To spotkanie obędzie się w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice”.

Bilety w przedsprzedaży kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 20 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki będą odpowiednio kosztować: 15 zł, 5 zł i 25 zł. Jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA. Więcej informacji o karcie można uzyskać tutaj.

To jednak nie koniec emocji. Trzy dni później, a więc 19 marca GKS Katowice po raz trzeci i ostatni w tym sezonie zawita do Spodka. W legendarnej katowickiej hali odbędzie się kolejna edycja Siatkarskich Derbów Śląska, a więc mecz GKS - Jastrzębski Węgiel. W ostatnich sezonach derbowe pojedynki w Spodku przynosiły kibicom wielkie emocje i zapewne nie inaczej będzie tym razem. Spotkanie rozpocznie się o 17:30.

Ceny biletów na mecz w Spodku wynoszą w przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 8 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki kosztują odpowiednio: 20 zł, 8 zł i 35 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo. 

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.

Tagi:
PlusLiga
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy