Promuj swoją markę podczas Grand Prix Polskiej Siatkówki

25.06.2020 12:13

25 lipca rozpoczyna się długo oczekiwane święto polskiej siatkówki ligowej, plażowy turniej Grand Prix z udziałem klubów PlusLigi. Wyjątkowe wydarzenia sportowe to także szansa na wyjątkową promocję. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki to nowatorska impreza, która stanowi cykl turniejów w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, organizowanych przez Polska Liga Siatkówki S.A. Założeniem PLS przy rozpoczęciu prac nad tym pionierskim projektem, stanowiącym historyczne siatkarskie wydarzenie w Polsce, jest przeniesienie rywalizacji drużyn PlusLigi, TAURON Ligi oraz TAURON 1. Ligi po zakończeniu sezonu ligowego z hal w plener, a tym samym zapewnienie kibicom emocji również w okresie letnim, tym razem na boiskach plażowych. Wakacyjny czas to idealny moment, aby połączyć radość odpoczynku z rekreacją na świeżym powietrzu.

Fuzja zasad gry piłki siatkowej halowej z plażową bez wątpienia stanowi o wyjątkowości imprezy, a pierwsze w historii rozgrywanie spotkań zespołów siatkarskiej ekstraklasy w zaproponowanej przez PLS S.A. formule to kolejny dowód na to, że w siatkówce nie ma granic. Grand Prix PLS to 3 weekendy sportowych emocji z udziałem 13 drużyn PlusLigi i 48 spotkań transmitowanych na żywo na kanałach stacji Polsat Sport. GKS Katowice rozpocznie plażowe zmagania 25 lipca i zmierzy się z Grupą Azoty Kędzierzyn-Koźle, Asseco Resovią Rzeszów i BBTS-em Bielsko-Biała w ramach turnieju grupy A w Krakowie, zaś areną zmagań będzie kompleks sportowy KS Wanda Kraków (ul. Bulwarowa 39). Grand Prix to pierwszy turniej PLS S.A. po przedwczesnym zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/2020 i pierwsza okazja, by po miesiącach wymuszonej przerwy zobaczyć w akcji gwiazdy Ligi Mistrzów Świata. Kibice polskiej siatkówki nie mogą doczekać się startu Grand Prix! 

Zapraszamy się do zapoznania się z ofertą sponsorską naszego Klubu. Promuj swoją markę na koszulkach siatkarskiej GieKSy, ale także na bandach LED i ściance mixed zone! 

KONTAKT: mail: biznes
@gkskatowice.eu T: 725 250 895

PROMUJ SWOJĄ MARKĘ PODCZAS GRAND PRIX POLSKIEJ SIATKÓWKI (PDF)Tagi:
Klub Biznesu
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy