KEEZA Partnerem Technicznym GKS-u

01.08.2017 15:00

W sezonie 2017/18 siatkarze GKS-u Katowice będą występowali w strojach marki KEEZA.

Na mocy umowy GKS-u Katowice z firmą TOMADEX s.c., która jest producentem odzieży sportowej, w przyszłym sezonie siatkarze trenera Piotra Gruszki będą występować w sprzęcie marki KEEZA. - Podjęliśmy decyzję o współpracy z GKS-em Katowice i liczymy, że obu stronom przyniesie ona korzyści. Głęboko wierzymy, że przyczyni się ona do osiągania jeszcze lepszych wyników przez drużynę siatkarzy - powiedział Jarosław Korycki z firmy TOMADEX s.c.

- Cieszę się z faktu, że w nadchodzącym sezonie partnerem technicznym siatkarzy GKS-u będzie polski producent odzieży sportowej - marka KEEZA. Głęboko wierzę, że wspólnie będziemy mogli wykorzystać również potencjał katowickiej siatkówki rozwijając współpracę w kolejnych sezonach - podkreśla Marcin Ćwikła, dyrektor ds. sprzedaży GKS-u Katowice.

KEEZA to polska marka odzieży sportowej, której prężny rozwój mamy okazję obserwować w ciągu ostatnich trzech lat. Producentem jest firma TOMADEX s.c. , mająca swoją siedzibę w Aleksandrowie Łódzkim, co jest istotne z punktu widzenia logistyki i umożliwia realizację zamówień nawet w ciągu 24 godzin.

TOMADEX s.c. zatrudnia ok. 160 pracowników dbających o poziom i terminowość realizowanych zamówień. Warto podkreślić, że firma jest samowystarczalna, posiadając do dyspozycji nowoczesny park maszynowy, na który składa się: hafciarnia, dziewiarnia, drukarnia oraz szwalnia. Produkcja odzieży marki KEEZA odbywa się przy użyciu różnorodnych materiałów o właściwościach termoaktywnych oraz z zastosowaniem zróżnicowanych technologii służących do personifikacji oraz zdobień np. druk sublimacyjny cyfrowy, sitodruk, haft, termotransfer. Więcej informacji na stronach: www.keeza.pl i www.tomadex.pl

Tagi:
Klub Biznesu
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy