Kacper Stelmach nadal w GieKSie

22.06.2017 12:00

20-letni przyjmujący w kolejnym sezonie nadal będzie reprezentował barwy GKS-u Katowice.

Kacper Stelmach to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia. Do GieKSy przyszedł rok temu i choć nie miał wielu okazji do gry, to jego wejścia na boisko wnosiły wiele dobrego do zespołu.

20-letni przyjmujący będzie występował w naszym zespole także w przyszłym sezonie. - Jestem niezmiernie zadowolony z tego, że klub chciał ze mną przedłużyć umowę. Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak GieKSa jest zorganizowana, jak trenowaliśmy i jaki wynik osiągnęliśmy. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie współpraca będzie układała się jeszcze lepiej, a my poprawimy miejsce w tabeli - powiedział Kacper Stelmach po podpisaniu nowego kontraktu. - Jeśli chodzi o moje indywidualne cele, to krok po kroku chciałbym iść do przodu i pokazywać się z dobrej strony w jak największej ilości meczów - dodał.

- Kacper idealnie wpisuje nam się w model tworzenia drużyny, czyli połączenia młodości z doświadczeniem. Choć tak naprawdę jego kariera dopiero na dobre się rozpoczyna, to już w ubiegłym sezonie kilka razy pokazał się z dobrej strony. Gdy wchodził na boisko, świetnie radził sobie z presją. Chcemy stawiać właśnie na takich zawodników - podsumował Dariusz Łyczko, menedżer sekcji siatkarskiej GKS-u Katowice.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy