Bilety na mecz GKS Katowice - Stal Nysa

14.09.2020 19:12

W poniedziałek 21 września o godzinie 20:30 GKS Katowice zagra w hali OS Szopienice spotkanie ze Stalą Nysa. W sprzedaży są już bilety na ten mecz!

W swoim drugim spotkaniu w sezonie 2020/2021 GKS Katowice podejmie drużynę Stali Nysa, beniaminka PlusLigi. W pierwszym meczu nowej edycji rozgrywek siatkarze Grzegorza Słabego wygrali w świetnym stylu ze Ślepskiem Malow Suwałki 3:0 i zaprezentowali doskonałą dyspozycję na początku sezonu. - Zapraszam na nasz najbliższy mecz! Ostatni sezon pokazał, że jesteśmy w stanie wspiąć się na wyżyny dzięki wsparciu na trybunach i bardzo chciałbym, by jak najwięcej osób oglądało naszą grę na żywo - powiedział niedawno amerykański libero GieKSy Dustin Watten.

W sprzedaży internetowej i stacjonarnej wejściówki kosztują: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) i 15 zł (rodzinny). Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. WAŻNE: przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie na adres bilety@gkskatowice.eu skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 lub 725 250 896 (w godz. 8.00 - 18.00).

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do czwartku w godz. 12-17 i w piątki w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali. Przypominamy o możliwości zakupu karnetów sezonowych na mecze siatkarskiej GieKSy! Więcej informacji TUTAJ.

GKS może organizować mecze przy widowni ograniczonej do 50 proc. pojemności obiektu. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi KARTY KIBICA oraz SPRZEDAŻY BILETÓW

W ofercie także bilety i karnety VIP. Sprawdź ceny

Jak dojechać na halę w Szopienicach? Dowiecie się dzięki naszemu poradnikowi!Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy