Karnety

Wszystkich sympatyków GieKSy zachęcamy do zakupu karnetów na kolejny sezon wielkich siatkarskich emocji. Oferujemy Wam karnety obejmujące wszystkie domowe mecze GKS-u w sezonie zasadniczym oraz pierwszy mecz fazy play-off. Ceny wynoszą (obniżka po drugim domowym meczu): 100 zł (normalny), 50 zł (ulgowy) i 200 zł (rodzinny). Karnety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Karnety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Ważne! W porównaniu do poprzednich sezonów nastąpiły zmiany w zakresie sprzedaży karnetów. Od teraz możecie je kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W porównaniu do poprzednich sezonów nie będzie prowadzona sprzedaż w salonach EMPIK.

Jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy