Bilety na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia

22.09.2020 21:04

W piątek 25 września o godzinie 17:30 GKS Katowice zagra w hali OS Szopienice spotkanie z Asseco Resovią Rzeszów. W sprzedaży są już bilety na ten mecz!

Po dwóch pierwszych meczach sezonu siatkarze GKS-u Katowice mają na koncie dwa zwycięstwa i pięć punktów. W ostatniej  ligowej kolejce podopieczni Grzegorza Słabego pokonali po emocjonującym pojedynku Stal Nysa 3:2. Ich kolejnym rywalem będzie Asseco Resovia Rzeszów, która co prawda przegrała pierwszy mecz sezonu 0:3 z Jastrzębskim Węglem, ale niezmiennie jest typowana do walki o medale mistrzostw Polski. - To jest PlusLiga i każdy mecz ma swoją nową historię. Wielokrotnie zdarzało się, że faworyci typowani do łatwych zwycięstw wcale nie mieli lekko. Wiemy, z kim się mierzymy i o jakie cele gra teraz Resovia, ale nie zamierzamy się poddawać tylko dlatego, że przyjeżdża do nas znana siatkarska marka - mówił przed piątkową konfrontacją kapitan siatkarskiej GieKSy Jakub Jarosz.

W sprzedaży internetowej i stacjonarnej wejściówki kosztują: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) i 15 zł (rodzinny). Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. WAŻNE: przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie na adres bilety@gkskatowice.eu skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 lub 725 250 896 (w godz. 8.00 - 18.00).

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do czwartku w godz. 12-17 i w piątki w godz. 10-18. WAŻNE: w dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż stacjonarna biletów w kasach hali. W ich miejscu na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania otwarte zostanie Biuro Obsługi Klienta, rozpatrujące wszelkie kwestie związane z zakupem biletów bądź karnetów, a także odbiorem bezpłatnych wejściówek na mecz.

Przypominamy o możliwości zakupu karnetów sezonowych na mecze siatkarskiej GieKSy! Więcej informacji TUTAJ.

GKS może organizować mecze przy widowni ograniczonej do 50 proc. pojemności obiektu. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi KARTY KIBICA oraz SPRZEDAŻY BILETÓW

W ofercie także bilety i karnety VIP. Sprawdź ceny

Jak dojechać na halę w Szopienicach? Dowiecie się dzięki naszemu poradnikowi!Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy