Ostatni Mecz

Cerrad Czarni Radom

2
-
3

GKS Katowice

17.03.2017

godzina 18:00

Następny Mecz

GKS Katowice

 
-
 

Jastrzębski Węgiel

28.03.2017

godzina 18:00

PlusLiga

Poz Drużyna Mecze Punkty Wygr:Przegr Sety Małe punkty Stosunek setów Stosunek punktów
1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 29 77 26:3 83:21 2519:2101 3.9524 1.1990
2 Asseco Resovia Rzeszów 29 69 24:5 78:31 2535:2213 2.5161 1.1455
3 PGE Skra Bełchatów 29 66 24:5 77:32 2492:2254 2.4063 1.1056
4 Jastrzębski Węgiel 28 62 21:7 75:41 2656:2430 1.8293 1.0930
5 Indykpol AZS Olsztyn 29 62 21:8 73:40 2589:2398 1.8250 1.0796
6 Cuprum Lubin 29 51 17:12 63:49 2555:2368 1.2857 1.0790
7 Lotos Trefl Gdańsk 29 45 15:14 59:58 2615:2587 1.0172 1.0108
8 Cerrad Czarni Radom 29 44 14:15 58:55 2547:2547 1.0545 1.0000
9 GKS Katowice 28 38 13:15 51:60 2450:2492 0.8500 0.9831
10 ONICO AZS Politechnika Warszawska 29 37 13:16 48:60 2414:2513 0.8000 0.9606
11 MKS Będzin 29 36 11:18 49:65 2461:2539 0.7538 0.9693
12 Effector Kielce 29 27 9:20 40:71 2331:2562 0.5634 0.9098
13 Espadon Szczecin 29 25 8:21 38:72 2325:2515 0.5278 0.9245
14 BBTS Bielsko-Biała 29 21 6:23 30:75 2111:2496 0.4000 0.8458
15 Łuczniczka Bydgoszcz 29 20 5:24 38:76 2366:2607 0.5000 0.9076
16 AZS Częstochowa 29 13 4:25 27:81 2226:2570 0.3333 0.8661

Statystki meczów

Data Godzina Hala Rywal Rozgrywki Wynik Opis Foto TV
02.09.2016 17:00 Dom Beskydy Frydek-Mistek Sparing 4:0
06.09.2016 18:00 Wyjazd MKS Będzin Sparing 1:3
11.09.2016 17:00 Dom Calzedonia Werona Sparing 3:1
17.09.2016 19:00 Dom MKS Będzin Sparing 2:3
18.09.2016 17:00 Dom BBTS Bielsko-Biała Sparing 3:0
21.09.2016 17:30 Wyjazd ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sparing 3:1
24.09.2016 15:00 Neutralne Jastrzębski Węgiel Sparing 0:3
25.09.2016 13:30 Wyjazd Aluron Virtu Warta Zawiercie Sparing 1:3
02.10.2016 18:00 Dom (Szopienice) Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga 3:1
08.10.2016 17:00 Wyjazd Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga 3:0
15.10.2016 17:00 Dom (Szopienice) AZS Częstochowa PlusLiga 3:0
22.10.2016 14:00 Wyjazd BBTS Bielsko-Biała PlusLiga 0:3
26.10.2016 18:00 Dom (Spodek) Effector Kielce PlusLiga 0:3
29.10.2016 18:00 Wyjazd MKS Będzin PlusLiga 3:1
05.11.2016 20:00 Dom (Szopienice) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga 0:3
12.11.2016 17:00 Wyjazd Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga 2:3
19.11.2016 17:00 Dom (Szopienice) Espadon Szczecin PlusLiga 3:1
25.11.2016 20:15 Wyjazd PGE Skra Bełchatów PlusLiga 3:0
30.11.2016 20:00 Wyjazd Lotos Trefl Gdańsk PlusLiga 0:3
06.12.2016 18:00 Wyjazd Cuprum Lubin PlusLiga 3:2
10.12.2016 17:00 Dom (Szopienice) Cerrad Czarni Radom PlusLiga 0:3
14.12.2016 18:00 Wyjazd Jastrzębski Węgiel PlusLiga 3:1
17.12.2016 17:00 Dom (Szopienice) ONICO AZS Politechnika Warszawska PlusLiga 2:3
30.12.2016 18:00 Wyjazd Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga 2:3
04.01.2017 18:00 Wyjazd PGE Skra Bełchatów Puchar Polski 3:1
08.01.2017 14:45 Dom (Szopienice) Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga 0:3
17.01.2017 18:00 Dom (Spodek) Lotos Trefl Gdańsk PlusLiga 3:2
23.01.2017 18:00 Dom (Spodek) BBTS Bielsko-Biała PlusLiga 3:0
28.01.2017 17:00 Wyjazd AZS Częstochowa PlusLiga 2:3
04.02.2017 17:00 Wyjazd Effector Kielce PlusLiga 1:3
11.02.2017 17:00 Dom (Szopienice) MKS Będzin PlusLiga 0:3
18.02.2017 17:00 Wyjazd ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga 3:0
22.02.2017 20:30 Dom (Szopienice) Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga 2:3
26.02.2017 17:00 Wyjazd Espadon Szczecin PlusLiga 2:3
04.03.2017 20:00 Dom (Szopienice) PGE Skra Bełchatów PlusLiga 2:3
11.03.2017 17:00 Dom (Szopienice) Cuprum Lubin PlusLiga 2:3
17.03.2017 18:00 Wyjazd Cerrad Czarni Radom PlusLiga 2:3
28.03.2017 18:00 Dom (Spodek) Jastrzębski Węgiel PlusLiga
01.04.2017 14:45 Wyjazd ONICO AZS Politechnika Warszawska PlusLiga
Oficjalny partner klubu
Strategiczny sponsor klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy