Ostatni Mecz

GKS Katowice

3
-
1

ONICO AZS Politechnika Warszawska

09.04.2017

godzina 17:00

PlusLiga

Poz Drużyna Mecze Punkty Wygr:Przegr Sety Małe punkty Stosunek setów Stosunek punktów
1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 77 26:4 83:24 2581:2176 3.4583 1.1861
2 Asseco Resovia Rzeszów 30 72 25:5 81:31 2610:2275 2.6129 1.1473
3 PGE Skra Bełchatów 30 69 25:5 80:32 2567:2304 2.5000 1.1141
4 Jastrzębski Węgiel 30 67 23:7 81:43 2839:2589 1.8837 1.0966
5 Indykpol AZS Olsztyn 30 65 22:8 76:41 2687:2476 1.8537 1.0852
6 Cuprum Lubin 30 54 18:12 66:49 2630:2419 1.3469 1.0872
7 Lotos Trefl Gdańsk 30 47 16:14 62:60 2720:2698 1.0333 1.0082
8 Cerrad Czarni Radom 30 44 14:16 59:58 2625:2645 1.0172 0.9924
9 ONICO AZS Politechnika Warszawska 30 40 14:16 51:60 2492:2578 0.8500 0.9666
10 GKS Katowice 30 39 13:17 53:66 2617:2678 0.8030 0.9772
11 MKS Będzin 30 37 11:19 51:68 2566:2644 0.7500 0.9705
12 Espadon Szczecin 30 27 9:21 41:74 2430:2620 0.5541 0.9275
13 Effector Kielce 30 27 9:21 40:74 2381:2637 0.5405 0.9029
14 BBTS Bielsko-Biała 30 22 6:24 32:78 2222:2601 0.4103 0.8543
15 Łuczniczka Bydgoszcz 30 20 5:25 38:79 2423:2682 0.4810 0.9034
16 AZS Częstochowa 30 13 4:26 27:84 2277:2645 0.3214 0.8609

PLAY OFF

II runda

Finał
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:0 (27:25, 25:21, 25:19) i 3:1 (21:25, 25:23, 27:25, 25:18)

o 3. miejsce
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1:3 (21:25, 32:34, 26:24, 21:25) i 2:3 (26:24, 25:17, 21:25, 26:28, 9:15)

I runda
O miejsca 1-4
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:23, 25:20, 25:19) i 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 0:3 (21:25, 15:25, 13:25) i 2:3 (25:21, 19:25, 25:21, 18:25, 8:15)

O miejsca 5-6
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (25:16, 24:26, 16:25, 21:25) i 1:3 (27:25, 23:25, 15:25, 22:25)

O miejsca 7-8
Cerrad Czarni Radom - LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (22:25, 25:15, 25:23, 16:25, 13:15) i 3:1 (25:19, 28:30, 25:18, 25:18)

O miejsca 9-10
ONICO AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3:1 (25:18, 25:17, 17:25, 25:19) i 1:3 (18:25, 31:29, 29:31, 21:25). Złoty set - 15:12.

O miejsca 11-12
Espadon Szczecin - MKS Będzin 1:3 (22:25, 21:25, 37:35, 23:25) i 0:3 (23:25, 24:26, 15:25)

O miejsca 13-14
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce 2:3 (25:19, 23:25, 25:21, 22:25, 12:15) i 0:3 (19:25, 17:25, 19:25)

O miejsca 15-16
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (25:19, 25:23, 19:25, 16:25, 15:7) i 1:3 (25:23, 21:25, 19:25, 18:25)

Statystki meczów

Data Godzina Hala Rywal Rozgrywki Wynik Opis Foto TV
02.09.2016 17:00 Dom Beskydy Frydek-Mistek Sparing 4:0
06.09.2016 18:00 Wyjazd MKS Będzin Sparing 1:3
11.09.2016 17:00 Dom Calzedonia Werona Sparing 3:1
17.09.2016 19:00 Dom MKS Będzin Sparing 2:3
18.09.2016 17:00 Dom BBTS Bielsko-Biała Sparing 3:0
21.09.2016 17:30 Wyjazd ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sparing 3:1
24.09.2016 15:00 Neutralne Jastrzębski Węgiel Sparing 0:3
25.09.2016 13:30 Wyjazd Aluron Virtu Warta Zawiercie Sparing 1:3
02.10.2016 18:00 Dom (Szopienice) Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga 3:1
08.10.2016 17:00 Wyjazd Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga 3:0
15.10.2016 17:00 Dom (Szopienice) AZS Częstochowa PlusLiga 3:0
22.10.2016 14:00 Wyjazd BBTS Bielsko-Biała PlusLiga 0:3
26.10.2016 18:00 Dom (Spodek) Effector Kielce PlusLiga 0:3
29.10.2016 18:00 Wyjazd MKS Będzin PlusLiga 3:1
05.11.2016 20:00 Dom (Szopienice) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga 0:3
12.11.2016 17:00 Wyjazd Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga 2:3
19.11.2016 17:00 Dom (Szopienice) Espadon Szczecin PlusLiga 3:1
25.11.2016 20:15 Wyjazd PGE Skra Bełchatów PlusLiga 3:0
30.11.2016 20:00 Wyjazd Lotos Trefl Gdańsk PlusLiga 0:3
06.12.2016 18:00 Wyjazd Cuprum Lubin PlusLiga 3:2
10.12.2016 17:00 Dom (Szopienice) Cerrad Czarni Radom PlusLiga 0:3
14.12.2016 18:00 Wyjazd Jastrzębski Węgiel PlusLiga 3:1
17.12.2016 17:00 Dom (Szopienice) ONICO AZS Politechnika Warszawska PlusLiga 2:3
30.12.2016 18:00 Wyjazd Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga 2:3
04.01.2017 18:00 Wyjazd PGE Skra Bełchatów Puchar Polski 3:1
08.01.2017 14:45 Dom (Szopienice) Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga 0:3
17.01.2017 18:00 Dom (Spodek) Lotos Trefl Gdańsk PlusLiga 3:2
23.01.2017 18:00 Dom (Spodek) BBTS Bielsko-Biała PlusLiga 3:0
28.01.2017 17:00 Wyjazd AZS Częstochowa PlusLiga 2:3
04.02.2017 17:00 Wyjazd Effector Kielce PlusLiga 1:3
11.02.2017 17:00 Dom (Szopienice) MKS Będzin PlusLiga 0:3
18.02.2017 17:00 Wyjazd ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga 3:0
22.02.2017 20:30 Dom (Szopienice) Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga 2:3
26.02.2017 17:00 Wyjazd Espadon Szczecin PlusLiga 2:3
04.03.2017 20:00 Dom (Szopienice) PGE Skra Bełchatów PlusLiga 2:3
11.03.2017 17:00 Dom (Szopienice) Cuprum Lubin PlusLiga 2:3
17.03.2017 18:00 Wyjazd Cerrad Czarni Radom PlusLiga 2:3
28.03.2017 18:00 Dom (Spodek) Jastrzębski Węgiel PlusLiga 2:3
01.04.2017 14:45 Wyjazd ONICO AZS Politechnika Warszawska PlusLiga 3:0
08.04.2017 14:45 Wyjazd ONICO AZS Politechnika Warszawska PlusLiga - play-off 3:1
09.04.2017 17:00 Dom (Spodek) ONICO AZS Politechnika Warszawska PlusLiga - play-off 3:1
Oficjalny partner klubu
Strategiczny sponsor klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy