Ostatni Mecz

GKS Katowice

3
-
0

MKS Będzin

18.10.2017

godzina 17:00

Następny Mecz

Espadon Szczecin

 
-
 

GKS Katowice

22.10.2017

godzina 14:45

PlusLiga 2017/18

Poz Drużyna Mecze Punkty Wygr:Przegr Sety Małe punkty Stosunek setów Stosunek punktów
1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 12 4:0 12:3 381:346 4.0000 1.1012
2 Indykpol AZS Olsztyn 4 11 4:0 12:4 379:315 3.0000 1.2032
3 Cuprum Lubin 5 11 4:1 13:6 454:405 2.1667 1.1210
4 GKS Katowice 5 9 3:2 11:7 425:399 1.5714 1.0652
5 Espadon Szczecin 5 9 3:2 12:9 476:463 1.3333 1.0281
6 ONICO Warszawa 5 8 2:3 10:10 426:435 1.0000 0.9793
7 Trefl Gdańsk 4 7 3:1 9:7 361:333 1.2857 1.0841
8 Jastrzębski Węgiel 4 7 2:2 8:7 347:347 1.1429 1.0000
9 Cerrad Czarni Radom 5 7 2:3 10:10 455:447 1.0000 1.0179
10 Łuczniczka Bydgoszcz 5 7 2:3 8:10 398:410 0.8000 0.9707
11 Asseco Resovia Rzeszów 4 6 2:2 7:7 325:333 1.0000 0.9760
12 MKS Będzin 5 5 2:3 7:11 397:419 0.6364 0.9475
13 PGE Skra Bełchatów 3 4 1:2 6:6 277:268 1.0000 1.0336
14 Dafi Społem Kielce 5 2 1:4 3:14 335:410 0.2143 0.8171
15 BBTS Bielsko-Biała 4 0 0:4 3:12 303:364 0.2500 0.8324
16 Aluron Virtu Warta Zawiercie 3 0 0:3 1:9 200:245 0.1111 0.8163

Statystki meczów

Data Godzina Hala Rywal Rozgrywki Wynik Opis Foto TV
01.09.2017 15:00 Neutralne VKP Bystrina SPU Nitra Sparing 1:3
02.09.2017 13:00 Wyjazd BBTS Bielsko-Biała Sparing 1:3
12.09.2017 16:45 Dom Szachtior Soligorsk Sparing 3:1
15.09.2017 18:30 Neutralne Indykpol AZS Olsztyn Memoriał Ambroziaka 3:1
16.09.2017 13:00 Neutralne Łuczniczka Bydgoszcz Memoriał Ambroziaka 3:2
21.09.2017 17:30 Neutralne ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sparing 3:1
23.09.2017 13:00 Neutralne Jastrzębski Węgiel Memoriał Gołasia 2:3
24.09.2017 16:00 Neutralne ONICO Warszawa Memoriał Gołasia 3:2
30.09.2017 17:00 Wyjazd Cerrad Czarni Radom PlusLiga 1:3
04.10.2017 20:30 Dom (Spodek) Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga 1:3
09.10.2017 18:00 Wyjazd ONICO Warszawa PlusLiga 3:1
14.10.2017 15:00 Wyjazd Trefl Gdańsk PlusLiga 0:3
18.10.2017 17:00 Dom (Szopienice) MKS Będzin PlusLiga 3:0
22.10.2017 14:45 Wyjazd Espadon Szczecin PlusLiga
28.10.2017 18:00 Dom (Szopienice) Dafi Społem Kielce PlusLiga
04.11.2017 00:00 Wyjazd BBTS Bielsko-Biała PlusLiga
18.11.2017 00:00 Wyjazd PGE Skra Bełchatów PlusLiga
22.11.2017 18:00 Dom (Spodek) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga
25.11.2017 18:00 Dom (Szopienice) Aluron Virtu Warta Zawiercie PlusLiga
02.12.2017 00:00 Wyjazd Jastrzębski Węgiel PlusLiga
13.12.2017 18:00 Dom (Spodek) Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga
23.12.2017 00:00 Wyjazd Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga
30.12.2017 18:00 Dom (Szopienice) Cuprum Lubin PlusLiga
06.01.2018 18:00 Dom (Szopienice) Cerrad Czarni Radom PlusLiga
13.01.2018 00:00 Wyjazd Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga
20.01.2018 18:00 Dom (Szopienice) ONICO Warszawa PlusLiga
03.02.2018 18:00 Dom (Szopienice) Trefl Gdańsk PlusLiga
10.02.2018 00:00 Wyjazd MKS Będzin PlusLiga
17.02.2018 18:00 Dom (Szopienice) Espadon Szczecin PlusLiga
24.02.2018 00:00 Wyjazd Dafi Społem Kielce PlusLiga
03.03.2018 18:00 Dom (Szopienice) BBTS Bielsko-Biała PlusLiga
07.03.2018 00:00 Wyjazd ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga
09.03.2018 18:00 Dom (Spodek) PGE Skra Bełchatów PlusLiga
17.03.2018 00:00 Wyjazd Aluron Virtu Warta Zawiercie PlusLiga
24.03.2018 18:00 Dom (Spodek) Jastrzębski Węgiel PlusLiga
30.03.2018 00:00 Wyjazd Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga
07.04.2018 18:00 Dom (Szopienice) Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga
14.04.2018 00:00 Wyjazd Cuprum Lubin PlusLiga
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy