Ostatni Mecz

GKS Katowice

0
-
3

Asseco Resovia Rzeszów

13.12.2017

godzina 18:00

Następny Mecz

GKS Katowice

 
-
 

Cuprum Lubin

17.12.2017

godzina 15:00

PlusLiga 2017/18

Poz Drużyna Mecze Punkty Wygr:Przegr Sety Małe punkty Stosunek setów Stosunek punktów
1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 13 37 13:0 39:9 1176:953 4.3333 1.2340
2 PGE Skra Bełchatów 13 33 11:2 36:9 1090:962 4.0000 1.1331
3 Trefl Gdańsk 14 29 11:3 34:18 1214:1111 1.8889 1.0927
4 ONICO Warszawa 13 25 8:5 29:19 1092:1061 1.5263 1.0292
5 Jastrzębski Węgiel 13 24 7:6 27:20 1079:1031 1.3500 1.0466
6 Asseco Resovia Rzeszów 13 23 8:5 27:22 1098:1083 1.2273 1.0139
7 Indykpol AZS Olsztyn 13 22 7:6 28:24 1172:1112 1.1667 1.0540
8 Espadon Szczecin 13 21 6:7 30:27 1256:1232 1.1111 1.0195
9 Cuprum Lubin 13 19 6:7 25:26 1125:1116 0.9615 1.0081
10 GKS Katowice 13 17 6:7 21:25 1018:1046 0.8400 0.9732
11 Cerrad Czarni Radom 13 15 5:8 23:29 1144:1152 0.7931 0.9931
12 Aluron Virtu Warta Zawiercie 13 14 4:9 21:32 1128:1168 0.6563 0.9658
13 MKS Będzin 13 12 5:8 19:31 1075:1169 0.6129 0.9196
14 Łuczniczka Bydgoszcz 14 11 3:11 14:34 993:1129 0.4118 0.8795
15 BBTS Bielsko-Biała 13 7 3:10 14:34 1004:1138 0.4118 0.8822
16 Dafi Społem Kielce 13 6 2:11 8:36 873:1074 0.2222 0.8128

Statystki meczów

Data Godzina Hala Rywal Rozgrywki Wynik Opis Foto TV
01.09.2017 15:00 Neutralne VKP Bystrina SPU Nitra Sparing 1:3
02.09.2017 13:00 Wyjazd BBTS Bielsko-Biała Sparing 1:3
12.09.2017 16:45 Dom Szachtior Soligorsk Sparing 3:1
15.09.2017 18:30 Neutralne Indykpol AZS Olsztyn Memoriał Ambroziaka 3:1
16.09.2017 13:00 Neutralne Łuczniczka Bydgoszcz Memoriał Ambroziaka 3:2
21.09.2017 17:30 Neutralne ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Sparing 3:1
23.09.2017 13:00 Neutralne Jastrzębski Węgiel Memoriał Gołasia 2:3
24.09.2017 16:00 Neutralne ONICO Warszawa Memoriał Gołasia 3:2
30.09.2017 17:00 Wyjazd Cerrad Czarni Radom PlusLiga 1:3
04.10.2017 20:30 Dom (Spodek) Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga 1:3
09.10.2017 18:00 Wyjazd ONICO Warszawa PlusLiga 3:1
14.10.2017 15:00 Wyjazd Trefl Gdańsk PlusLiga 0:3
18.10.2017 17:00 Dom (Szopienice) MKS Będzin PlusLiga 3:0
22.10.2017 14:45 Wyjazd Espadon Szczecin PlusLiga 2:3
28.10.2017 17:00 Dom (Szopienice) Dafi Społem Kielce PlusLiga 3:0
04.11.2017 17:00 Wyjazd BBTS Bielsko-Biała PlusLiga 1:3
18.11.2017 15:00 Wyjazd PGE Skra Bełchatów PlusLiga 3:0
21.11.2017 19:45 Dom (Spodek) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga 0:3
25.11.2017 18:30 Dom (Szopienice) Aluron Virtu Warta Zawiercie PlusLiga 0:3
02.12.2017 14:45 Wyjazd Jastrzębski Węgiel PlusLiga 3:1
13.12.2017 18:00 Dom (Spodek) Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga 0:3
17.12.2017 15:00 Dom (Szopienice) Cuprum Lubin PlusLiga
22.12.2017 18:00 Wyjazd Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga
06.01.2018 18:00 Dom (Szopienice) Cerrad Czarni Radom PlusLiga
13.01.2018 00:00 Wyjazd Łuczniczka Bydgoszcz PlusLiga
20.01.2018 18:00 Dom (Szopienice) ONICO Warszawa PlusLiga
03.02.2018 18:00 Dom (Szopienice) Trefl Gdańsk PlusLiga
10.02.2018 00:00 Wyjazd MKS Będzin PlusLiga
17.02.2018 18:00 Dom (Szopienice) Espadon Szczecin PlusLiga
24.02.2018 00:00 Wyjazd Dafi Społem Kielce PlusLiga
03.03.2018 18:00 Dom (Szopienice) BBTS Bielsko-Biała PlusLiga
07.03.2018 00:00 Wyjazd ZAKSA Kędzierzyn-Koźle PlusLiga
09.03.2018 18:00 Dom (Spodek) PGE Skra Bełchatów PlusLiga
17.03.2018 00:00 Wyjazd Aluron Virtu Warta Zawiercie PlusLiga
24.03.2018 18:00 Dom (Spodek) Jastrzębski Węgiel PlusLiga
30.03.2018 00:00 Wyjazd Asseco Resovia Rzeszów PlusLiga
07.04.2018 18:00 Dom (Szopienice) Indykpol AZS Olsztyn PlusLiga
14.04.2018 00:00 Wyjazd Cuprum Lubin PlusLiga
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Platynowy
Partner Złoty
Partner Techniczny
Partnerzy