Ważny mecz z Treflem [ZAPOWIEDŹ]

01.11.2019 08:11

W sobotę 2 listopada siatkarski GKS Katowice rozegra swoje drugie spotkanie w roli gospodarza. Rywalem będzie Trefl Gdańsk, a początek spotkania został zaplanowany na godzinę 20:30.

Drużyna Dariusza Daszkiewicza rozpoczęła sezon 2019/2020 od dwóch długich i pełnych emocji bojów z Asseco Resovią Rzeszów (3:2) i PGE Skrą Bełchatów (2:3). Bezkompromisowy styl gry i walka do samego końca o zwycięstwo sprawiły, że GieKSa zyskała wielu nowych sympatyków, którzy z ciekawością patrzą na jej ligowe poczynania. - Przed startem sezonu nie wiedzieliśmy, jaki będzie dla nas początek rozgrywek i czego się będzie można spodziewać. Gramy nową ekipą, ale widać, że na razie wszystko dobrze funkcjonuje i zostaliśmy dobrze przygotowani do sezonu - stwierdził środkowy Miłosz Zniszczoł. - Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy, bo katowiczanie zagrali bardzo dobry mecz na inaugurację. Myślę, że jest to drużyna, która sprawi jeszcze kilka niespodzianek, bo gra i przyjmuje bardzo dobrze - tak Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów komplementował nasz zespół w wywiadzie dla Skra.TV.

BILETY NA MECZ Z TREFLEM!

Tym ważniejsze jest nadchodzące spotkanie w PlusLidze z Treflem Gdańsk. - Liga nie kończy się na dwóch meczach, a punkty zdobyte z Resovią czy Skrą nie będą miały żadnego znaczenia, jeżeli nie zdobędziemy punktów w meczu z Treflem - przestrzegał drugi trener zespołu Grzegorz Słaby. Nasz najbliższy rywal rozpoczął sezon od porażki 1:3 z PGE Skrą Bełchatów, ale pozostawił po sobie w tym spotkaniu dobre wrażenie, natomiast w kolejnej kolejce zasłużenie pokonał Cerrad Enea Czarnych Radom w czterech setach. Już teraz wiadomo, że w młodej ekipie dowodzonej przez Michała Winiarskiego, byłego znakomitego siatkarza i mistrza świata z 2014 roku, nalezy uważać na atakującego Bartosza Filipiaka i przyjmującego Pawła Halabę, ofensywnych liderów gdańskiej drużyny. Starcie z ciekawie zbudowaną, pełną ambicji ekipą znad morza, będzie ważnym sprawdzianem dla siatkarskiej GieKSy.

KARNET ZA 70 ZŁ. SPRAWDŹ!

Początek sobotniego meczu o godzinie 20:30. Relację jak zawsze będzie można śledzić na naszej stronie internetowej oraz profilach siatkarskiej GieKSy na Facebooku i Twitterze. Transmisja ze spotkania na kanale Polsat Sport Extra.

Do zobaczenia w hali OS Szopienice (ul. 11 listopada 16)! Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonymi parkingami dla kibiców.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy