Bilety na mecz GKS - Trefl

28.10.2019 15:37

W sobotę 2 listopada o godzinie 20:30 GKS Katowice podejmie zespół Trefla Gdańsk w ramach 2. kolejki rozgrywek PlusLigi. W sprzedaży są już bilety na to spotkanie.

Katowicki GKS rozpoczął sezon 2019/2020 PlusLigi od efektownego zwycięstwa 3:2 nad Asseco Resovią Rzeszów. Natomiast drużyna Trefla Gdańsk, prowadzona przez byłego siatkarza, reprezentanta Polski i mistrza świata z 2014 roku Michała Winiarskiego, uległa w pierszej kolejce PGE Skrze Bełchatów 1:3. W ostatniej edycji PlusLigi starcia obu klubów kończyły zwycięstwami Trefla (3:2, 17 października 2018) i GKS-u (3:1, 11 stycznia 2019). Rozpocznamy sprzedaż biletów na najbliższe spotkanie obu klubów.

W sprzedaży stacjonarnej bilety na mecze rozgrywane w hali OS Szopienice kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 15 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży internetowej wejściówki kosztują odpowiednio: 8 zł, 3 zł i 10 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. WAŻNE! Aby kupić bilety ulgowe przez Internet, należy przesłać skan lub zdjęcie aktualnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej na adres bilety@gkskatowice. Zniżki będą dostępne do dnia ważności legitymacji.

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania. Przypominamy także o karnetach na sezon, najtańszych w całej PlusLidze.

W tym sezonie do zakupu biletu na mecze siatkarskiej GieKSy nie jest niezbędne posiadanie Karty Kibica. Zastrzegamy prawo do powrotu do tego rozwiązania, a także do zbierania danych osobowych, przy meczach o podwyższonym ryzyku.


Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy