Prezentacja siatkarskiej GieKSy

17.10.2019 09:53

Już 27 października startuje nowy sezon PlusLigi. Zapraszamy na oficjalną prezentację nowej drużyny siatkarskiej GieKSy, która odbędzie się 24 października o godzinie 18:30 w Galerii Katowickiej.

W niedzielę 27 października nasi siatkarze rozpoczną czwarty sezon GKS-u Katowice w PlusLidze od domowego spotkania z Asseco Resovią Rzeszów (BILETY na ten mecz w sprzedaży). Tym samym drużyna Dariusza Daszkiewicza zmierzy się z zespołem Piotra Gruszki, który prowadził siatkarską GieKSę w latach 2016-2019. To nie koniec ciekawych powiązań między obydwoma klubami, bo szeregi Asseco Resovii zasilili doskonale znani w Katowicach Tomas Rousseuax, Bartłomiej Krulicki, Bartosz Mariański i Marcin Komenda. Za to kapitanem siatkarskiej GieKSy w sezonie 2019/2020 został były gracz klubu z Rzeszowa, atakujący Jakub Jarosz. 

Zespół siatkarskiej GieKSy przeszedł sporo zmian, ze składu, który reprezentował nasze miasto w PlusLidze w poprzednim sezonie, pozostali jedynie Maciej Fijałek i Emanuel Kohut. Nowym szkoleniowcem zespołu został ceniony w środowisku siatkarskim Dariusz Daszkiewicz, a w trenowanej przez niego drużynie znaleźli się zarówno perspektywiczni zawodnicy na dorobku, jak i gracze doświadczeni, obyci w grze o stawkę. W barwach GKS-u zobaczymy wspomnianego Jakuba Jarosza, Rafała Szymurę, niedawnego mistrza Polski oraz najlepszego przyjmującego ostatniej edycji Puchar Polski, reprezentanta kadry USA Dustina Wattena, a także m.in. Jana Nowakowskiego, Miłoszcza Zniszczoła, Jana Firleja i Wiktora Musiała. Celem przebudowanej drużyny na nadchodzący sezon jest stworzenie podwalin pod nowy projekt promujący miasto Katowice w Lidze Mistrzów Świata i zapewnienie kibicom z naszego miasta jak najwięcej chwil radości i dumy.

Szansa na bliższe poznanie nowej siatkarskiej GieKSy nadejdzie już w czwartek 24 października. Oficjalna prezentacja zespołu odbędzie się w Galerii Katowickiej o godz. 18:30. Na specjalnej scenie zlokalizowanej na poziomie 0 zaprezentuje się cała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym. Dla fanów siatkówki będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć z bliska nowych zawodników, ale także na chwilę rozmowy, zdobycie autografu lub zdjęcia, a także na zdobycie nagrody w konkursach, jakie przeprowadzimy podczas prezentacji.

Zachęcamy także do kupowania KARNETÓW na nadchodzący sezon PlusLigi. Na tę chwilę mają one najniższe ceny w całej PlusLidze!

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy