Bilety na mecz GKS - Asseco Resovia

10.10.2019 14:01

W niedzielę 27 października o godzinie 14:45 rozpoczniemy kolejny sezon PlusLigi spotkaniem z Asseco Resovią Rzeszów. W sprzedaży są już bilety na ten mecz.

Czwarty sezon siatkarskiej GieKSy w PlusLidze rozpoczniemy do meczu z Asseco Resovią Rzeszów, której trenerem jest dobrze znany w Katowicach Piotr Gruszka, szkoleniowiec GKS-u w Latach 2016-2019. Rozpoczynamy sprzedaż biletów na to wydarzenie. 

W sprzedaży stacjonarnej bilety na mecze rozgrywane w hali OS Szopienice kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 15 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży internetowej wejściówki kosztują odpowiednio: 8 zł, 3 zł i 10 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie.

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania. Przypominamy także o karnetach na sezon, na ten moment najtańszych w całej PlusLidze.

W tym sezonie do zakupu biletu na mecze siatkarskiej GieKSy nie jest niezbędne posiadanie Karty Kibica. Zastrzegamy prawo do powrotu do tego rozwiązania, a także do zbierania danych osobowych, przy meczach o podwyższonym ryzyku.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy