Prezentacja GieKSy w Galerii Katowickiej

05.10.2018 10:11

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków GKS-u Katowice na prezentację drużyny przed sezonem PlusLigi 2018/19, która odbędzie się w środę 10 października o godzinie 18.30 w Galerii Katowickiej.

Już tylko dni dzielą nas od rozpoczęcia sezonu PlusLigi, która po raz kolejny ma zaszczyt nosić miano „Ligi Mistrzów Świata”. Pierwszy mecz siatkarze Piotra Gruszki rozegrają już w niedzielę, 14 października o godzinie 17.30 z Indykpolem AZS Olsztyn. Mecz odbędzie się w hali Ośrodka Sportowego Szopienice.

Przedsmakiem siatkarskich emocji będzie oficjalna prezentacja zespołu, która odbędzie się w środę 10 października o godzinie 18.30 w Galerii Katowickiej. Na specjalnej scenie zlokalizowanej na poziomie 0 zaprezentuje się cała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji dla kibiców. W konkursach do wygrania będą cenne nagrody od naszych sponsorów, a klubowa maskotka GieKSik wraz z hostessami będą rozdawali prezenty. Na specjalnym stanowisku będzie można zakupić bilety na mecz z Indykpolem AZS Olsztyn oraz karnety na cały sezon.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w środę do Galerii Katowickiej.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy