Karnety na mecze GKS-u Katowice

25.09.2018 12:30

Rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów na mecze GKS-u Katowice w sezonie PlusLigi 2018/19. Koniecznie przeczytajcie informacje o naszym nowym systemie biletowym!

Wszystkich sympatyków GieKSy zachęcamy do zakupu karnetów na kolejny sezon wielkich siatkarskich emocji. Oferujemy Wam karnety obowiązujące wszystkie domowe mecze GKS-u w sezonie zasadniczym oraz pierwszy mecz fazy play-off. Ceny wynoszą: 120 zł (normalny), 60 zł (ulgowy) i 240 zł (rodzinny). Karnety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Karnety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Uwaga! Przez dwa pierwsze tygodnie sprzedaży (do 7 października włącznie) karnety będzie można kupować w promocyjnych cenach 100 zł (normalny), 50 zł (ulgowy) i 200 zł (rodzinny).

Informujemy, że wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów. Ich ceny będą wynosić od 10 do 20 zł (normalny), 5-8 zł (ulgowy) i 20-35 zł (rodzinny). Ceny biletów będą uzależnione m.in. od hali, w której będzie rozgrywane spotkanie.

Ważne! W porównaniu do poprzednich sezonów nastąpiły zmiany w zakresie sprzedaży karnetów. Od teraz możecie je kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W porównaniu do poprzednich sezonów nie będzie prowadzona sprzedaż w salonach EMPIK.

Jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u.

Więcej informacji o karnetach, instrukcję obsługi systemu biletowego oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie TUTAJ.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy