Bilety

25 marca o godzinie 14.45 odbędzie się kolejna odsłona Siatkarskich Derbów Śląska, a więc mecz GieKSy z Jastrzębskim Węglem.

Przygotowaliśmy specjalne ceny wejściówek na to spotkanie. Bilety w przedsprzedaży kosztują 15 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 25 zł (rodzinny). W dniu meczu są droższe i kosztują odpowiednio 20, 10 i 30 zł.

Pozostałe spotkania GieKSy w sezonie 2017/18 odbęda się w hali Ośrodka Sportowego "Szopienice". Zachęcamy do zakupu biletów w  przedsprzedaży. W dniu meczowym cena wejściówek będzie wyższa. Bilety ulgowe przysługują młodzieży do 18. roku życia oraz osobom starszym po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, a także emerytom i rencistom.

UWAGA! Wstęp na mecze GKS-u rozgrywane w hali "Szopienice" możliwy jest wyłącznie po okazaniu Karty Kibica GKS-u Katowice

Bilety są do nabycia na stronie kupbilet.pl, we wszystkich salonach "EMPIK".Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe bilety można nabyć w kasach hali, które otwieramy na trzy godziny przed początkiem spotkania

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety(at)gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 896.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy