Bilety

Zapraszamy do zakupu biletów na mecze domowe GKS-u Katowice w sezonie PlusLigi 2018/19. GieKSa swoje mecze będzie rozgrywała w hali Ośrodka Sportowego Szopienice oraz w Spodku.

W przedsprzedaży bilety na mecze w Szopienicach kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 20 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki będą odpowiednio kosztować: 15 zł, 5 zł i 25 zł.

Ceny biletów na mecze w Spodku wynoszą w przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 8 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny). W dniu meczu odpowiednio 20 zł, 8 zł i 35 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Ważne! W porównaniu do poprzednich sezonów nastąpiły zmiany w zakresie sprzedaży biletów. Od teraz możecie je kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W porównaniu do poprzednich sezonów nie będzie prowadzona sprzedaż w salonach EMPIK. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Uwaga! Jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u. Na mecze rozgrywane w Spodku będzie możliwość zakupu biletów niepersonalizowanych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy