Bilety

Informujemy, że ceny biletów na mecze sezonu 2021/2022 wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia.). W sprzedaży są także bilety VIP.

WAŻNE! Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Zgodnie z aktualnymi regulacjami GKS Katowice wprowadził zmiany dotyczące sprzedaży wejściówek. Poza ogólnodostępnymi wejściówkami, w systemie dostępne są bilety z oznaczeniem CERTYFIKAT COVID (cena niezmienna). Zakup takiej wejściówki obliguje jej nabywcę do posiadania przy wejściu na halę zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu. Kibice, którzy spełniają te warunki, tym samym nie wliczają się do limitu. Szczegółowe informacje na temat certyfikatów można znaleźć TUTAJ. Zachęcamy do korzystania z nowego typu wejściówek, co pomoże w zbudowaniu jak największej frekwencji. Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że okazanie certyfikatu jest dobrowolne, lecz służy spełnieniu wymogów proceduralnych i warunkuje udział w imprezie powyżej limitu wskazanym w nowym rozporządzeniu.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasie hali OS Szopienice działa specjalny punkt wsparcia sprzedaży internetowej.

W przypadku zakupu biletu w formie pdf ważna jest jakość wydruku. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami organizacyjnymi oraz regulaminami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 18.00).

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy