Bilety


 

SPRZEDAŻ WSTRZYMANA

Zapraszamy do zakupu biletów na mecze domowe GKS-u Katowice w sezonie 2020/21 PlusLigi. GieKSa swoje mecze będzie rozgrywała w hali Ośrodka Sportowego Szopienice. Bilety kosztują: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny)

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie na adres bilety@gkskatowice.eu skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 16.00).

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do czwartku w godz. 12-17 i w piątki w godz. 10-18.

Do zakupu biletu nie jest niezbędne posiadanie Karty Kibica. Zastrzegamy prawo do powrotu do tego rozwiązania, a także zbierania danych osobowych, przy meczach o podwyższonym ryzyku. 

Przypominamy o WAŻNYCH ZASADACH organizacji meczów i zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINAMI.Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy