Bilety

Zapraszamy do zakupu biletów na mecze domowe GKS-u Katowice w sezonie 2019/2020 PlusLigi. GieKSa swoje mecze będzie rozgrywała w hali Ośrodka Sportowego Szopienice oraz w Spodku (mecz 21 grudnia z Aluronem Virtu CMC Zawiercie).

W sprzedaży stacjonarnej bilety na mecze rozgrywane w hali OS Szopienice kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 15 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży internetowej wejściówki kosztują odpowiednio: 8 zł, 3 zł i 10 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie.

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Do zakupu biletu nie jest niezbędne posiadanie Karty Kibica. Zastrzegamy prawo do powrotu do tego rozwiązania, a także zbierania danych osobowych, przy meczach o podwyższonym ryzyku.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy