Rusza trzecia edycja "Zagraj w Spodku"

25.11.2019 09:18

Uczniowie wybranych szkół podstawowych z Katowic będą mieli okazję do treningów z siatkarzami GieKSy. Wielki finał naszej akcji zostanie rozegrany 21 grudnia w Spodku przed meczem PlusLigi GKS Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie..

"Zagraj w Spodku" to akcja zorganizowana przez GKS Katowice wspólnie z Wielosekcyjną Akademią "Młoda GieKSa", która ma na celu aktywizację uczniów katowickich szkół podstawowych oraz ułatwienie im dostępu do nieodpłatnych treningów piłki siatkowej. Pod okiem trenerów (nauczycieli wychowania fizycznego poszczególnych szkół) i zawodników GieKSy uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych odbędą siatkarskie zajęcia. Spośród uczestników, którzy wezmą udział w projekcie wyłonione zostaną reprezentacje danych lokalizacji, które rozegrają turniej finałowy w Spodku 21 grudnia br., przed rozpoczęciem meczu PlusLigi GKS Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie.

MECZ Z MKS-EM BĘDZIN JUŻ 27 LISTOPADA!

W każdej ze szkół pojawi się wybrany zawodnik GKS-u Katowice, który przeprowadzi profesjonalny trening połączony z przekazaniem młodzieży cennych wskazówek dotyczących gry w siatkówkę. Będzie to także możliwość dla młodych adeptów siatkówki do zrobienia pamiątkowego zdjęcia lub wzięcia autografu od jednego z zawodników GKS-u.

Katowickie szkoły biorące udział w akcji "Zagraj w Spodku" (potwierdzone):

SP 11 ul. Nasypowa 16, Brynów
SP 48 ul. Bielska 14, Murcki
SP 32 ul. Sobańskiego 86, Piotrowice
SP 22 ul. Wolskiego 3, Załęże
SP 15 ul. Adamskiego 24, Centrum
SP 59 ul. Bolesława Chrobrego 5, Tysiąclecie

Partnerem Głównym akcji "Zagraj w Spodku" jest Fundacja Lotto.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy