Bilety na mecz GKS - MKS Będzin

18.11.2019 11:35

W środę 27 listopada o godzinie 18.00 siatkarska GieKSa rozegra w hali OS Szopienice spotkanie 7. kolejki PlusLigi z MKS-em Będzin. W sprzedaży są już bilety na ten mecz!

Jak pokazuje historia rywalizacji Katowice-Będzin w PlusLidze, oba drużyny zawsze tworzyły ciekawe dla oka i emocjonujące widowiska. Ponadto obu klubom po pierwszych kolejkach sezonu 2019/2020 i starciach z najlepszymi drużynami PlusLigi bardzo zależy na punktach i jak najwyższych lokatach w tabeli Ligi Mistrzów Świata. W zespole prowadzonym przez Jakuba Bednaruka występuje doskonale znany naszym kibicom Rafał Sobański, natomiast w kadrze ekipy trenowanej przez Dariusza Daszkiewicza znajdują się byli gracze będzińskiej ekipy, Adrian Buchowski i Szymon Gregorowicz. Już teraz można się spodziewać, że śląsko-zagłebiowska potyczka w Katowicach będzie pełna wrażeń!

Można już kupić bilety na najbliższe spotkanie w hali OS Szopienice. W sprzedaży stacjonarnej bilety na mecze rozgrywane w hali OS Szopienice kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 15 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży internetowej wejściówki kosztują odpowiednio: 8 zł, 3 zł i 10 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. WAŻNE! Aby kupić bilety ulgowe przez Internet, należy przesłać skan lub zdjęcie aktualnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej na adres bilety@gkskatowice. Zniżki będą dostępne do dnia ważności legitymacji.

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Więcej informacji o biletach TUTAJTagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy