Pożegnanie z kibicami [WSZYSTKO O MECZU]

05.04.2019 13:30

Przed GKS-em Katowice drugi mecz z Asseco Resovią Rzeszów o 7. miejsce w klasyfikacji końcowej PlusLigi. To również ostatnie spotkanie w tym sezonie przed własną publicznością. Początek meczu w hali Ośrodka Sportowego "Szopienice" w sobotę 6 kwietnia o 20:30.

Siatkarze GKS-u Katowice kończą swój trzeci sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tegoroczny występ w Lidze Mistrzów Świata był najlepszym z dotychczasowych. Po raz pierwszy GieKSa znalazła się bowiem w czołowej ósemce ekstraklasy. Co więcej, nadal może poprawić tę lokatę. Aby tak się stało trzeba dwukrotnie pokonać Asseco Resovię Rzeszów w rywalizacji o 7. miejsce w tabeli. Na razie rywale prowadzą w niej 1:0.

W poniedziałek obie drużyny rozegrały pierwszy mecz. Spotkanie na rzeszowskim Podpromiu rozpoczęło się od wysokiego prowadzenia katowiczan, ale z biegiem czasu to gospodarze przejmowali inicjatywę i ostatecznie triumfowali w trzech setach. - Zagrywka ustawiła to spotkanie. Gdy rzeszowianie włączyli mocny serwis, wówczas mieliśmy wielki kłopot ze skończeniem akcji. Głęboko wierzę jednak, że role się odwrócą w Szopienicach. W tym roku niejednokrotnie pokazywaliśmy swoją wyższość na tym parkiecie i tak chcemy zrobić i tym razem. Zwłaszcza, że to ostatni mecz przed własną publicznością. Chcemy się z nią godnie pożegnać, a następnie wrócić na decydujące spotkanie do Rzeszowa - zapowiedział Marcin Komenda, rozgrywający GKS-u Katowice.

Serdecznie zapraszamy kibiców na spotkanie. Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w dniu meczu w kasie hali czynnej od 17:30. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Szczegółowe informacje o sprzedaży biletów znajdują się tutaj.

Przypominamy, że jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA. Można ją wyrobić w sklepie Blaszok oraz w kasie w dniu meczu. Kartę Kibica można również kupić poprzez stronę bilety.gkskatowice.eu i odebrać w Blaszoku lub kasie hali. Istnieje także możliwość wysyłki karty do domu (przewidywany czas dostarczenia wynosi do 5 dni roboczych).

Początek sobotniego meczu o 20:30. Relację jak zawsze będzie można śledzić na naszej stronie internetowej oraz profilach siatkarskiej GieKSy na Facebooku i Twitterze. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

Do zobaczenia w hali "Szopienice" (ul. 11 listopada 16)! Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonymi parkingami dla kibiców.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy