Bilety na Siatkarskie Derby Śląska

14.03.2019 13:50

W ostatnim meczu sezonu zasadniczego GKS Katowice podejmie w Spodku Jastrzębski Węgiel. Siatkarskie Derby Śląska zostaną rozegrane we wtorek 19 marca o 17:30.

Sezon zasadniczy dobiega końca. Przed zespołem Piotra Gruszki mecz ostatniej, 26. kolejki PlusLigi. W niej dojdzie do wyjątkowego spotkania, bowiem będzie to kolejna odsłona Siatkarskich Derbów Śląska. Po raz trzeci mecz GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel odbędzie się w Spodku. W poprzednich dwóch sezonach kibice zgromadzeni w legendarnej katowickiej hali oglądali zacięte, pięciosetowe pojedynki.

Ceny biletów na mecz w Spodku wynoszą w przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 8 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki kosztują odpowiednio: 20 zł, 8 zł i 35 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy