Bilety na mecz z Cerrad Enea Czarni Radom

04.11.2021 11:55

W sprzedaży są już bilety na kolejne domowe spotkanie siatkarskiej GieKSy. 12 listopada o godzinie 17:30 zagramy w hali OS Szopienice (11 Listopada 16, Katowice) z Cerrad Enea Czarnymi Radom.

GKS Katowice w ramach 7. kolejki spotkań PlusLigi sezonu 2021/2022 zmierzy się we własnej hali z zespołem Cerrad Enea Czarni Radom. Serdecznie zapraszamy do przybycia 12 listopada do hali OS Szopienice i wspierania naszych siatkarzy z trybun! Przypominamy, że Klub Kibica Siatkówki GKS Katowice zachęca do dołączania w jego szeregi i wspierania siatkarskiej GieKSy głośnym dopingiem. Szczegóły na fanpage'u KKS-u.

Informujemy, że ceny biletów na mecze sezonu 2021/2022 wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia.). W sprzedaży są także bilety VIP (KLIKNIJ).

WAŻNE! Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasie hali OS Szopienice działa specjalny punkt wsparcia sprzedaży internetowej. 

W przypadku zakupu biletu w formie pdf ważna jest jakość wydruku. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami organizacyjnymi oraz regulaminami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: [email protected] albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 18.00).

Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Premium
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partner motoryzacyjny
Partnerzy