Informacja organizacyjne

Mecze organizowane są w specjalnym reżimie sanitarnym. Zapoznajcie się z poniższymi zasadami i bezwzględnie ich przestrzegajcie!

Zgodnie z przepisami na trybunach hali OS Szopienice może zasiadać 1500 kibiców. Zgodnie z aktualnymi przepisami obiekt jest ogólnodostępny w 75 proc. swojej pojemności. Pozostała część miejsc dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Fakt zaszczepienia potwierdza się przy zakupie wejściówki w Systemie Biletowym GieKSy lub w sklepie Blaszok, wypełniając oficjalne OŚWIADCZENIE.

Informujemy, że hala otwierana jest na 60 minut przed początkiem meczu. W związku z koniecznością zachowania dystansu społecznego prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na obiekt. Przy wejściu należy zachować bezpieczną odległość innych osób. Każdy wchodzący na teren imprezy uczestnik jest zobowiązany do dezynfekcji rąk. Nie ma możliwości wnoszenia bagażu podręcznego ani korzystania z depozytów.

W obrębie hali zostaje wydzielona specjalna strefa obejmująca przestrzenie, w których poruszają się wyłącznie sportowcy i osoby funkcyjne. Wstęp do strefy wszelkich osób niedopuszczonych do niej przez organizatora spotkania jest wzbroniony.

Bardzo prosimy o zrozumienie wszystkich powyższych ograniczeń i prosimy o ich przestrzeganie. Wymogi związane są wyłącznie z dbałością o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy