Bilety na mecz play-off z Asseco Resovią

26.03.2019 12:00

GKS Katowice w rywalizacji o miejsca 7-8 zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów. Mecz w hali Ośrodka Sportowego "Szopienice" rozpocznie się w sobotę 6 kwietnia o 20:30.

Siatkarze GKS-u Katowice są już na ostatniej prostej sezonu 2018/19. Po zajęciu 8. miejsca w sezonie zasadniczym - najlepszego w historii występów w PlusLidze - drużynę Piotra Gruszki czeka jeszcze rywalizacja o końcową lokatę w klasyfikacji generalnej. Trójkolorowi mogą zająć nawet 7. miejsce, ale aby tak się stało muszą wygrać rywalizację z Asseco Resovią Rzeszów.

Walka o 7. miejsce toczy się do dwóch wygranych spotkań. Pierwsze z nich zostanie rozegrane w Rzeszowie (1 kwietnia, godz. 20:30), drugie natomiast w Katowicach. Ostatni mecz sezonu 2018/19 przed własną publicznością siatkarze GieKSy rozegrają w sobotę 6 kwietnia o 20:30. W hali Ośrodka Sportowego "Szopienice" nasz zespół będzie chciał się godnie pożegnać ze swoimi kibicami na zakończenie tegorocznych rozgrywek. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie.

Bilety w przedsprzedaży kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 20 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki będą odpowiednio kosztować: 15 zł, 5 zł i 25 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.

Jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u. Więcej informacji o karcie można uzyskać tutaj.

Przypominamy, że na meczy play-off ważne są również całosezonowe karnety.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy