Bilety na mecz GKS - Warta w Spodku

07.01.2019 13:06

Siatkarze GKS-u Katowice powracają do Spodka. W meczu 19. kolejki PlusLigi trójkolorowi zagrają z Aluron Virtu Wartą Zawiercie. Mecz w legendarnej katowickiej hali odbędzie się w środę 16 stycznia o godzinie 20.30.Przygotowaliśmy specjalną promocję dla fanów hokeja!

Na ten moment kibice siatkarskiej GieKSy czekali od dawna. W środę 16 stycznia o godzinie 20.30 trójkolorowi zmierzą się z Aluron Virtu Wartą Zawiercie. Nasz rywal to rewelacja tegorocznych rozgrywek. Warta na półmetku sezonu zasadniczego zajmuje piąte miejsce w tabeli i jest poważnym kandydatem do gry w fazie play-off. Naszej drużynie jeszcze nigdy w historii nie udało się pokonać zespołu z Zawiercia. Czy magia Spodka zadziała i wsparcie wielkiej rzeszy kibiców pomoże naszej drużynie przełamać tę niemoc?

Ceny biletów na mecze w Spodku wynoszą w przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 8 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki kosztują odpowiednio: 20 zł, 8 zł i 35 zł. Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.


UWAGA! Wszyscy kibice, którzy zakupią wejściówki na rozgrywane wcześniej tego samego dnia mecz Polskiej Hokej Ligi TAURON KH GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie (Satelita, godz. 17.30) na mecz w Spodku będą mogli wejść za darmo! Promocja dotyczy także posiadaczy karnetów na cały sezon zasadniczy PHL oraz karnetów na mecze styczniowe.

Tagi:
PlusLiga
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy