Bilety na mecz GKS Katowice - Stocznia Szczecin

09.11.2018 09:20

W 9. kolejce PlusLigi GKS Katowice podejmie Stocznię Szczecin. Mecz w hali Ośrodka Sportowego Szopienice odbędzie się w sobotę 24 listopada o godzinie 14.45.

GKS Katowice po serii wyjazdowych spotkań w Zawierciu, Radomiu i Bydgoszczy ponownie zaprezentuje się własnej publiczności w sobotę 24 listopada. Tego dnia o godzinie 14.45 w hali Ośrodka Sportowego Szopienice siatkarze Piotra Gruszki podejmą Stocznię Szczecin. W drużynie ze stolicy województwa zachodniopomorskiego występują gwiazdy światowego formatu na czele z mistrzem świata Bartoszem Kurkiem, wicemistrzem świata z 2006 roku Łukaszem Żygadło, Bułgarami Matejem Kazijskim i Nikołajem Penczewem czy Belgiem Simonem Van De Voorde. Informujemy, że rozpoczęła się już sprzedaż biletów na to wyjątkowe spotkanie.

Bilety na mecze w Szopienicach kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 20 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki będą odpowiednio kosztować: 15 zł, 5 zł i 25 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.

Jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u. Więcej informacji o karcie można uzyskać tutaj.

Przypominamy, że w sprzedaży są także karnety obejmujące wszystkie domowe mecze w sezonie zasadniczym 2018/19 oraz pierwszy mecz fazy play-off.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy