Bilety na mecz GKS - PGE Skra

03.01.2020 08:53

W niedzielę 19 stycznia o godzinie 17:30 GKS Katowice zagra w hali OS Szopienice spotkanie 15. kolejki PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów. W sprzedaży są już bilety na ten mecz!

WSZYSTKIE BILETY NA MECZ WYPRZEDANE!

Przed nami hitowe starcie w PlusLidze. Do Katowic przyjedzie wielokrotny mistrz kraju i jedna z czołowych ekip tego sezonu, czyli PGE Skra Bełchatów. Można już kupić bilety na to spotkanie, które zostanie rozegrane w hali OS Szopienice. W sprzedaży internetowej wejściówki kosztują: 8 zł (normalny), 3 zł (ulgowy) i 10 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży stacjonarnej bilety kosztują odpowiednio: 10 zł, 5 zł i 15 zł. 

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. WAŻNE! Aby kupić bilety ulgowe przez Internet, należy przesłać skan lub zdjęcie aktualnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej na adres bilety@gkskatowice. Zniżki będą dostępne do dnia ważności legitymacji.

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu będzie można zakupić bilety w kasie hali, która zostanie otwarta na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Serdecznie zapraszamy na mecz! Więcej informacji o biletach TUTAJTagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy