Bilety na mecz GKS - ONICO w Spodku

28.01.2019 15:00

W meczu 18. kolejki PlusLigi GKS Katowice zmierzy się z ONICO Warszawa. Mecz w Spodku odbędzie się w środę 6 lutego o godzinie 17:30. Tym razem przygotowaliśmy specjalną promocję na uczniów szkół podstawowych!

W połowie stycznia siatkarze GKS-u Katowice "odczarowali" Spodek i pokonali Aluron Virtu Wartę Zawiercie 3:0. Przed zespołem Piotra Gruszki kolejny mecz w legendarnej katowickiej hali. Tym razem GieKSa podejmie ONICO Warszawa, które w tym sezonie ma medalowe aspiracje. Wystarczy powiedzieć, że w stołecznym zespole występuje MVP ostatnich mistrzostw świata - Bartosz Kurek. Mecz odbędzie się w środę 6 lutego o godzinie 17:30.

Przed meczem GKS - ONICO zostanie rozegrany turniej finałowy akcji "Zagraj w Spodku". Chcielibyśmy, aby ten dzień był szczególny nie tylko dla uczestników akcji, ale dla wszystkich uczniów szkół podstawowych. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną promocję. Każdy uczeń szkoły podstawowej może kupić bilet na mecz GKS - ONICO za symboliczną złotówkę!

Promocyjne bilety można nabyć poprzez stronę bilety.gkskatowice.eu wybierając typ biletu "Uczeń Szkoły Podstawowej". Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. 

Ceny pozostałych biletów na mecze w Spodku wynoszą w przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 8 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki kosztują odpowiednio: 20 zł, 8 zł i 35 zł. Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj

Poza specjalną ceną biletów na najmłodszych sympatyków siatkówki będzie czekało w Spodku wiele atrakcji, m.in. strefa rodzinna, strefa Decathlon oraz niespodzianka przygotowana przez Wielosekcyjną Akademię Młoda GieKSa. Do zobaczenia 6 lutego!

Sponsorami meczu GKS Katowice - ONICO Warszawa w Spodku zostały firmy Contrakt oraz Black Point

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy