Bilety na mecz GKS Katowice - Verva Warszawa

01.12.2019 18:24

W sobotę 7 grudnia o godzinie 14:45 GKS Katowice zagra w hali OS Szopienice z wicemistrzem kraju, klubem Verva Warszawa Orlen Paliwa. Będzie to setny mecz naszych siatkarzy w PlusLidze. W sprzedaży są już bilety na to spotkanie!

Siatkarze Dariusza Daszkiewicza wracają po krótkiej przerwie do swojej hali, gdzie niedawno pokonali w derbowym starciu MKS Będzin 3:1. Najbliższym przeciwnikiem katowiczan będzie Verva Warszawa Orlen Paliwa, klub do niedawna znany pod nazwą Projekt Warszawa, który po miesiącach perturbacji związanych z sytuacją poprzedniego sponsora stanął na nogi i wciąż występuje w Lidze Mistrzów Świata. Stołeczna drużyna, trenowana przez Andreę Anastasiego, ma na koncie siedem zwycięstw i jedną porażkę, co daje jej na razie trzecią lokatę w tabeli ekstraklasy. GKS z dorobkiem 11 "oczek" plasuje się na 9. pozycji.

Można już kupić bilety na najbliższe spotkanie w hali OS Szopienice. W sprzedaży stacjonarnej bilety na mecze rozgrywane w hali OS Szopienice kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 15 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży internetowej wejściówki kosztują odpowiednio: 8 zł, 3 zł i 10 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. WAŻNE! Aby kupić bilety ulgowe przez Internet, należy przesłać skan lub zdjęcie aktualnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej na adres bilety@gkskatowice. Zniżki będą dostępne do dnia ważności legitymacji.

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Spotkanie transmitować będzie stacja Polsat Sport. Serdecznie zapraszamy na mecz numer 100 GieKSy w PlusLidze! Więcej informacji o biletach TUTAJTagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy