Bilety na mecz GKS Katowice - Trefl Gdańsk

21.12.2018 13:05

W 15. kolejce PlusLigi GKS Katowice zmierzy się z Treflem Gdańsk. Mecz w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice” odbędzie się w piątek 11 stycznia o godzinie 20:30.

Siatkarze GKS-u Katowice zmagania w 2019 roku rozpoczną od meczu z Treflem Gdańsk. Drużyna z Trójmiasta w poprzednim sezonie wywalczyła Puchar Polski i brązowy medal PlusLigi, dzięki czemu w tym roku występuje również w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Gdańskiej drużynie różnie wiedzie się w siatkarskiej ekstraklasie. Po jedenastu rozegranych spotkaniach Trefl ma taki sam bilans jak GieKSa - 4 zwycięstwa, 7 porażek i 12 punktów na koncie. Gdańszczanie mają jednak gorszy bilans setów, dlatego sklasyfikowani są tuż za naszym zespołem. Nie ulega zatem wątpliwości, że pierwszy styczniowy mecz w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice”, będzie kolejnym pojedynkiem za „sześć punktów”. Mecz rozpocznie się 11 stycznia o godzinie 20:30.

Bilety w przedsprzedaży kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 20 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki będą odpowiednio kosztować: 15 zł, 5 zł i 25 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.

Jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u. Więcej informacji o karcie można uzyskać tutaj.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy