Bilety na mecz GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów

30.11.2018 15:00

W 11. kolejce PlusLigi GKS Katowice zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów. Mecz w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice” odbędzie się w środę 12 grudnia o godzinie 19.00.

Przed siatkarską GieKSą wielkie wyzwanie. W kolejnym meczu przed własną publicznością zespół Piotra Gruszki podejmie aktualnego mistrza Polski i uczestnika Klubowych Mistrzostw Świata - PGE Skrę Bełchatów. Spotkanie z jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej siatkówki odbędzie się w środę 12 grudnia o godz. 19.00 w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice”.

Bilety w przedsprzedaży kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 20 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki będą odpowiednio kosztować: 15 zł, 5 zł i 25 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.

Jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u. Więcej informacji o karcie można uzyskać tutaj.

UWAGA! Z okazji Szczytu Klimatycznego w Katowicach przygotowaliśmy specjalną promocję. Każdy kto zakupi bilet poprzez stronę bilety.gkskatowice.eu i wpisze zniżkowy kod „COP24” otrzyma 24% rabatu!

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy