Bilety na mecz GKS Katowice - Chemik Bydgoszcz

14.02.2019 16:28

W 21. kolejce PlusLigi GKS Katowice zmierzy się z Chemikiem Bydgoszcz. Mecz w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice” odbędzie się w środę, 20 lutego o godzinie 18:30.

Siatkarzy GKS-u Katowice czeka bardzo ważna seria gier przed własną publicznością. Po zwycięstwie 3:0 nad Cerrad Czarnymi Radom, nasza drużyna w hali Ośrodka Sportowego "Szopienice" podejmie Chemika Bydgoszcz. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

Mecz z bydgoskim zespołem zapowiada się na bardzo emocjonujący. Chemik ciągle walczy o poprawę swojej lokaty. Na razie jest na 12. miejscu w tabeli i wyprzedza tylko MKS Będzin. Drużyna znad Brdy wygrała w tym sezonie pięć spotkań. Niestety, jednym z nich było spotkanie z GKS-em Katowice. W ramach 8. kolejki nasza drużyna przegrała w hali Łuczniczka 1:3. Teraz będzie okazja do rewanżu.

Bilety w przedsprzedaży kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 20 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki będą odpowiednio kosztować: 15 zł, 5 zł i 25 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.

Jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u. Więcej informacji o karcie można uzyskać tutaj.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy