Bilety na mecz GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom

08.02.2019 18:00

W 20. kolejce PlusLigi GKS Katowice zmierzy się z Cerrad Czarnymi Radom. Mecz w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice” odbędzie się w sobotę, 16 lutego o godzinie 17:30.

Siatkarze Piotra Gruszki po meczu z ONICO Warszawa w Spodku powracają do hali Ośrodka Sportowego „Szopienice”, gdzie czekają ich kolejne trzy pojedynki w PlusLidze - z Cerrad Czarnymi Radom, Chemikiem Bydgoszcz oraz MKS-em Będzin. Te trzy potyczki mogą okazać się kluczowe dla końcowego układu tabeli i miejsca GieKSy na koniec sezonu zasadniczego. Trójkolorowi nadal mają realne szanse na osiągnięcie swojego celu na ten sezon, a więc znalezienia się w czołowej ósemce rozgrywek, a nawet na miejsce w szóstce i grę w fazie play-off. Nasz zespół chce się też odbudować po dwóch słabszych meczach przeciwko Cuprum Lubin i ONICO.

Pierwszym rywalem GKS-u po powrocie do Szopienic będzie drużyna Cerrad Czarnych Radom. Ekipa trenera Roberta Prygla doskonale spisuje się w tym sezonie. Ma na koncie 11 zwycięstw i z dorobkiem 32 punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Przed GieKSą zatem trudne zadanie, ale jak pokazały mecze w tym sezonie przed własną publicznością ekipa Piotra Gruszki rzadko traci punkty i w spotkaniu z radomskim zespołem będzie chciała podtrzymać tę tendencję.

Bilety w przedsprzedaży kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 20 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki będą odpowiednio kosztować: 15 zł, 5 zł i 25 zł.

UWAGA! Dla kibiców siatkarskiej GieKSy przygotowaliśmy atrakcyjną promocję - dwupak na mecze z Cerrad Czarnymi Radom (16 lutego) i Chemikiem Bydgoszcz (20 lutego, godz. 18:30). Bilet na oba mecze w przedsprzedaży kosztuje 15 zł (normalny), 7 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny). W dniu meczu z Radomiem dwupak będzie kosztował odpowiednio: 20, 7 i 35 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.

Jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u. Więcej informacji o karcie można uzyskać tutaj.

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy