Bilety na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów

10.01.2019 10:00

W 16. kolejce PlusLigi GKS Katowice zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów. Mecz w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice” odbędzie się w niedzielę, 20 stycznia o godzinie 17:30.

Po styczniowych spotkaniach z Treflem Gdańsk oraz Aluron Virtu Wartą Zawiercie siatkarze Piotra Gruszki zmierzą się z jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej siatkówki - Asseco Resovią Rzeszów. Mimo iż drużyna z Rzeszowa naszpikowana jest gwiazdami polskiej i światowej siatkówki, to pierwszą rundę sezonu zasadniczego zakończyła dopiero na 10. miejscu w tabeli. To po części "zasługa" także GKS-u Katowice, który wygrał w Rzeszowie 3:0. Kibice zapamiętali zwłaszcza trzeci set, wygrany przez nasz zespół 36:34. Była to najdłuższa partia w tym sezonie PlusLigi.

Teraz siatkarze Piotra Gruszki ponownie chcą powalczyć z utytułowanym rywalem i zdobyć cenne punkty przed własną publicznością.

Bilety w przedsprzedaży kosztują: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 20 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki będą odpowiednio kosztować: 15 zł, 5 zł i 25 zł.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dni meczowe będzie można zakupić bilety w kasie hali, która będzie czynna na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Więcej informacji o sprzedaży biletów znajduje się tutaj.

Jedynym nośnikiem biletów na mecze rozgrywane w Szopienicach jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy oraz od tego sezonu na spotkaniach hokejowego TAURON KH GKS-u. Więcej informacji o karcie można uzyskać tutaj.

Tagi:
PlusLiga
Oficjalny Partner Klubu
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy