Bilety na mecz GKS - Indykpol AZS

20.01.2020 10:13

W sobotę 25 stycznia o godzinie 20:30 GKS Katowice zagra w hali OS Szopienice spotkanie z Indykpol AZS-em Olsztyn. W sprzedaży są już bilety na ten mecz!

W swoim drugim spotkaniu we własnej hali w 2020 roku siatkarska GieKSa podejmie Indykpol AZS Olsztyn. Pierwsze spotkanie z tym klubem w Hali Urania zakończyło się porażką 2:3. Okazja do rewanżu nastąpi w sobotę 25 stycznia o godzinie 20:30. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

W sprzedaży internetowej wejściówki kosztują: 8 zł (normalny), 3 zł (ulgowy) i 10 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży stacjonarnej bilety kosztują odpowiednio: 10 zł, 5 zł i 15 zł. Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. WAŻNE! Aby kupić bilety ulgowe przez Internet, należy przesłać skan lub zdjęcie aktualnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej na adres bilety@gkskatowice. Zniżki będą dostępne do dnia ważności legitymacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu będzie można zakupić bilety w kasie hali, która zostanie otwarta na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania.

UWAGA! W okresie ferii zimowych dla wojewodztwa śląskiego (13-26 stycznia 2020 r.) młodzież do 15 roku życia wchodzi na mecze hokejowego i siatkarskiego GKS-u za darmo! Serdecznie zapraszamy młodych fanów GieKSy na nadchodzące spotkania naszego klubu.

Serdecznie zapraszamy na mecz! Więcej informacji o biletach TUTAJ

Jak dojechać na halę w Szopienicach? Dowiecie się dzięki naszemu poradnikowi!Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy