Bilety na mecz GKS - BKS Visła

31.01.2020 11:56

W poniedziałek 17 lutego o godzinie 20:30 GKS Katowice rozegra domowe spotkanie 19. kolejki PlusLigi z BKS-em Visła Bydgoszcz. W sprzedaży są już bilety na to spotkanie!

Siatkarski GKS nie zwalnia tempa i wciąż walczy o miejsce w czołowej ósemce drużyn PlusLigi i awansu do fazy play-off rozgrywek. Kolejnym rywalem siatkarzy Dariusza Daszkiewicza w hali OS Szopienice będzie drużyna BKS-u Visła Bydgoszcz. W pierwszym starciu z klubem znad Brdy katowiczanie wygrali 3:2 w imponującym stylu, odmieniając przebieg spotkania po dwóch przegranych setach.

Można już kupić bilety na spotkanie GKS - BKS Visła! W sprzedaży internetowej wejściówki kosztują: 8 zł (normalny), 3 zł (ulgowy) i 10 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży stacjonarnej bilety kosztują odpowiednio: 10 zł, 5 zł i 15 zł. Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. WAŻNE! Aby kupić bilety ulgowe przez Internet, należy przesłać skan lub zdjęcie aktualnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej na adres bilety@gkskatowice. Zniżki będą dostępne do dnia ważności legitymacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu będzie można zakupić bilety w kasie hali, która zostanie otwarta na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Serdecznie zapraszamy na mecz! Więcej informacji o biletach TUTAJ

Jak dojechać na halę w Szopienicach? Dowiecie się dzięki naszemu poradnikowi!Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy