Bilety na mecz GKS - Asseco Resovia

04.10.2021 11:10

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na drugie domowe spotkanie siatkarzy GKS-u Katowice w sezonie 2021/2022 PlusLigi.

Drużyna trenera Grzegorza Słabego w ramach drugiej kolejki nowego sezonu PlusLigi zagra z Treflem Asseco Resovią Rzeszów w hali OS Szopienice w sobotę 9 października o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszych siatkarzom! Po udanej inauguracji sezonu z Treflem Gdańsk liczymy na Wasze liczne wsparcie w kolejnych meczach.

Informujemy, że ceny biletów na mecze sezonu 2021/2022 wynoszą: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny przeznaczony dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia.). W sprzedaży są także bilety VIP (KLIKNIJ).

WAŻNE! Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasie hali OS Szopienice działa specjalny punkt wsparcia sprzedaży internetowej. 

W przypadku zakupu biletu w formie pdf ważna jest jakość wydruku. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami organizacyjnymi oraz regulaminami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 18.00).

Jak najszybciej dojechać do hali OS Szopienice? Zobacz nasz poradnik!

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy