Bilety na GKS - Grupa Azoty ZAKSA

14.02.2020 13:51

W środę 26 lutego o godzinie 17:30 GKS Katowice podejmie w hali OS Szopienice Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. W sprzedaży są już bilety na to spotkanie! Do każdej wejściówki niespodzianka!

GKS Katowice w ramach 21. kolejki PlusLigi zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski, Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W pierwszym spotkaniu obu drużyn w tym sezonie kędzierzynianie pokonali GieKSę na własnym boisku 3:1. Mecz z obrońcą mistrzowskiego tytułu będzie dla drużyny Dariusza Daszkiewicza jednym z kolejnych kroków do znalezienia się w fazie play-off PlusLigi i tym samym najlepszego osiągnięcia w nowej historii siatkarskiej sekcji GKS-u.

Można już kupić bilety na spotkanie GKS - Grupa Azoty ZAKSA! W sprzedaży internetowej wejściówki kosztują: 8 zł (normalny), 3 zł (ulgowy) i 10 zł (rodzinny). Natomiast w sprzedaży stacjonarnej bilety kosztują odpowiednio: 10 zł, 5 zł i 15 zł. Bilety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Bilety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze za darmo po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasie. WAŻNE! Aby kupić bilety ulgowe przez Internet, należy przesłać skan lub zdjęcie aktualnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej na adres bilety@gkskatowice. Zniżki będą dostępne do dnia ważności legitymacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 lub 725 250 896 (w godz. 8.00 - 18.00).

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu będzie można zakupić bilety w kasie hali, która zostanie otwarta na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Serdecznie zapraszamy na mecz! Więcej informacji o biletach TUTAJ. UWAGA! Do każdego zakupionego biletu na mecz z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle dodajemy bilet na spotkanie GKS Katowice - Błękitni Stargard (29 lutego, godzina 17), inaurugujące rundę wiosenną 2 ligi przy Bukowej! 

Jak dojechać na halę w Szopienicach? Dowiecie się dzięki naszemu poradnikowi!



Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy