Akredytacje na sezon 2023/24 PlusLigi

27.09.2023 12:02

Zachęcamy przedstawicieli mediów do ubiegania się o akredytacje stałe na domowe mecze GKS-u Katowice w sezonie 2023/2024 PlusLigi

Wnioski o akredytacje stałe można składać wyłącznie przez Internetowe Biuro Prasowe GKS-u Katowice na portalu Accredito.com. Akredytacje stałe będą obowiązywać na wszystkie domowe mecze GKS-u w sezonie 2023/24 PlusLigi. Regulamin dostępny jest TUTAJ.

Przypominamy, że złożenie wniosku o akredytację nie oznacza jej automatycznego przyznania. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, w pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski akredytacyjne największych redakcji regularnie informujących o GKS-ie Katowice.

Proces akredytacyjny trwać będzie od godziny 12:00 w środę 27 września br. do godz. 12.00 w środę 18 października. Po jego zakończeniu będzie możliwe wyłącznie składanie wniosków o akredytacje jednorazowe na poszczególne mecze. 

Zachęcamy także do subskrybowania biura prasowego siatkarskiej sekcji GKS-u Katowice na portalu Accred.eu, gdzie ukazują się wszystkie najważniejsze informacje na temat siatkarskiej drużyny GieKSy, a także materiały wideo i audio oraz rozmowy z przedstawicielami naszego zespołuMateriały autorstwa GKS-u Katowice publikowane sa także w ogólnodostępnym biurze prasowym wszystkich klubów PlusLigi na portalu Accred.eu. 

Tagi:
PlusLiga
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga