Libero GKS-u Katowice zostaje na sezon 2026/2027.
Patryk Waloch zostaje w GKS-ie Katowice. Libero dołączył do naszego zespołu w sezonie 2024/2025 i ma na swoim koncie 23 występy w barwach GieKSy.
W przeszłości Waloch związany był m.in. z Hutnikiem Kraków, Kęczaninem Kęty oraz KPS-em Siedlce. W sezonie zakończonym awansem do PlusLigi dał się poznać jako zawodnik, na którego drużyna może liczyć w trudnych momentach. Kibice szczególnie zapamiętali jego ofiarne interwencje w obronie w decydujących meczach play-off PLS 1. Ligi, które przyniosły GKS-owi awans do PlusLigi.
Patryk, trzymamy kciuki za udany sezon!