Bartosz Schmidt zostaje w GKS-ie Katowice na kolejny sezon.

35-letni środkowy Bartosz Schmidt spędzi w GKS-ie Katowice swój drugi sezon. W rozgrywkach w sezonie 2025/2026 nasz zawodnik rozegrał łącznie 18 spotkań w trójkolorowych barwach.

W przeszłości Schmidt występował w m.in. MCKiS-ie Jaworzno, MKS-ie Będzin oraz Steam Hemarpol Norwidzie Częstochowa. W sezonie zakończonym awansem GKS-u do PlusLigi niejednokrotnie udowodnił swoją wartość, będąc zawodnikiem, na którym zespół mógł polegać.

Życzymy Bartoszowi powodzenia w nowym sezonie!