Zniżka dla kibiców na mecz GKS Katowice - PSG Stal Nysa

16.11.2023 09:52

Jeżeli byłeś na meczu GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel, uzyskasz zniżkę na wejściówkę na kolejny domowy mecz siatkarskiej GieKSy.

W sprzedaży są bilety na mecz 7. kolejki PlusLigi, w którym GKS Katowice podejmie w niedzielę 19 listopada (godz. 20:30) w hali OS Szopienice zespół PSG Stali Nysa. Dla kibiców, którzy zakupili bilety na niedawny domowy mecz naszych siatkarzy z Jastrzębskim Węglem, przygotowaliśmy 20-procentową zniżkę na zakup wejściówki na spotkanie z nyską Stalą. Jak uzyskać rabat?

1. W Systemie Biletowym GieKSy podczas zakupu biletu na mecz GKS Katowice - PSG Stal Nysa kliknij opcję "Dodaj zniżkę".2. Jeżeli zakupiłeś bilet na mecz GKS - Jastrzębski Węgiel przez System Biletowy GieKSy, pojawi się opcja zniżki biletu na mecz z PSG Stalą Nysa: WAŻNE: kibice, którzy posiadają niepersonalizowany bilet na mecz GKS - Jastrzębski Węgiel, będą mogli uzyskać zniżkę na kolejny mecz za okazaniem takiego biletu w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Katowicach, w Oficjalnym Sklepie GKS-u Katowice, a także w dniu meczu w kasach hali OS Szopienice.3. Po wybraniu zniżki cena biletu obniży się automatycznie.

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner Techniczny
Partnerzy
PlusLiga