Wystartował menadżer PlusLigi!

18.10.2019 12:28

Właśnie ruszył kolejny sezon oficjalnego fantasy menedżera PlusLigi „Wygraj Siatkarską Ligę”. Nasz klub także bierze udział w tej wirtualnej zabawie.

Menadżer #WygrajSiatkarskąLigę przyciągał przez ostatnie sezony tysiące menedżerów, którzy co roku rywalizują nie tylko o końcowe zwycięstwo, lecz także o wygrane klasyfikacje kolejki, miesiąca, a przede wszystkim mogą wyzywać na pojedynki czy tworzyć ligi prywatne z przyjaciółmi. W menedżera grywają całe rodziny, a nasza zabawa pozwala lepiej poznać wszystkich graczy PlusLigi. W zeszłej edycji zabawy zarejestrowanych było 47 tysięcy użytkowników, konkurs zanotował ponad 5 milionów odsłon, rywalizowało w sumie 22 tysiące drużyn i stworzono 535 lig prywatnych.

Zasady zabawy są bardzo proste. Spośród wszystkich zawodników grających w PlusLidze „kupujemy” dwunastu, po trzech środkowych i przyjmujących, po dwóch atakujących, rozgrywających i libero. Żeby jednak nie było łatwo, wprowadzono ograniczenia: z jednego klubu ligowego może być co najwyżej dwóch siatkarzy, a na zakup zawodników mamy jedynie 27 milionów wirtualnych złotych.

Następnie z naszej dwunastki musimy wyselekcjonować podstawową siódemkę: dwóch środkowych, dwóch przyjmujących, rozgrywający, atakujący i libero. Jednego z nim mianujemy kapitanem (punktuje podwójnie), a jednego wicekapitanem (punktuje podwójnie w przypadku, gdy nie zagra kapitan). Podstawowa siódemka od pierwszej kolejki PlusLigi zaczyna zbierać dla nas punkty.

Przypominamy, że do czas rozpoczęcia 1. kolejki, a dokładniej do 26 października, do godziny 14.30, możemy w swojej drużynie robić nieograniczoną liczbę transferów, przesuwać zawodników z rezerwy do składu podstawowego i odwrotnie, a także wyznaczać kapitana i jego zastępcę. Więcej szczegółów na temat menadżera Wygraj Polską Ligę Siatkówki znajdziecie na tej stronie. Polecamy także obserwować stronę menadżera na Facebooku!

GKS Katowice, jak każdy klub PlusLigi, będzie miał swoją ligę klubową, w której będą rywalizować kibice. Na ten moment dołączyło do niej 494 osoby. Liczymy, że kolejni chętni przystąpią do ligi GieKSy i pomogą nam w dostanie się do czołówki najpopularniejszych lig klubowych. Najlepszy menadżer ligi GKS-u Katowice będzie mógł liczyć na specjalną nagrodę. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Tagi:
PlusLiga
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy