Węglo Smyk sponsorem Siatkarskiej Barbórki

08.12.2017 12:35

Już w środę 13 grudnia GKS Katowice zmierzy się w Spodku z Asseco Resovią Rzeszów. Sponsorem Siatkarskiej Barbórki została firma Węglo Smyk.

To będzie kolejne święto siatkówki w naszym mieście. Liczymy, że w Spodku znów pojawi się mnóstwo sympatyków tej dyscypliny, by zobaczyć potyczkę zespołu Piotra Gruszki z utytułowaną drużyną z Rzeszowa, na dodatek w niesamowitej, górniczej atmosferze. Mecz GKS - Asseco Resovia już w środę 13 grudnia o godz. 18.00. Miło nam poinformować, że sponsorem tego meczu została firma Węglo Smyk.

Węglo Smyk, działający na rynku od 1992 roku, jest dystrybutorem materiałów opałowych najwyższej jakości. Firma oferuje między innymi tani węgiel krajowej produkcji, w tym ekogroszek oraz drewno kominkowe. Węglosmyk prowadzi zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Siedziba firmy znajduje się w Rudzie Śląskiej, ale Węglo smyk działa na terenie całego kraju. Więcej informacji na stronie weglosmyk.pl.

Podczas Siatkarskiej Barbórki obecny będzie także sponsor premium siatkarskiej GieKSy - Osiedle Franciszkańskie, które jak zwykle mocno zaangażuje się również w strefę rodzinną. W Spodku nie zabraknie również partnera technicznego GKS-u, firmy MM Cars.

Na antresoli Spodka znajdziecie również stoisko DKMS Polska, gdzie będziemy prowadzili rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego, a każdy kibic będzie mógł włączyć się do walki z nowotworami krwi. Zapraszamy również na stanowisko Domu Aniołów Stróżów, gdzie będzie można zakupić ręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

Przypominamy, że bilety na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów można kupować w na stronie kupbilet.pl we wszystkich salonach "EMPIK" oraz w sklepie "Strefa GieKSy" na Stadionie Miejskim.  

Tagi:
Klub Biznesu
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy