Tie-Break z GieKSą? Ale kino!

13.10.2020 10:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych wejściówek do Kina Helios (Kościuszki 229, 40-600 Katowice)!

Jak pokazał ostatni sezon PlusLigi, siatkarską GieKSę i Kino Helios - Złotego Partnera GKS-u Katowice - łączy upodobanie do mocnych wrażeń i długich seansów. Katowicka drużyna rozegrała w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów Świata aż 12 spotkań zakończonych decydującym o wygranej piątym setem, a rozgrywane co i rusz tie-breaki z PlusLigowymi rywalami stały się jej znakiem rozpoznawczym. Tradycja długich i pełnych zwrotów akcji meczów została utrzymana w w tym sezonie, jako że drużyna Grzegorza Słabego rozegrała dwa pięciosetowe boje na własnym terenie ze Stalą Nysa i Asseco Resovią Rzeszów. 

Wystarczy kreatywność, poczucie humoru i już niedługo możesz dostarczyć sobie kolejną dawkę wrażeń dzięki podwójnemu zaproszeniu na dowolnie wybrany seans w katowickim Kinie Helios! Wystarczy, że do soboty 17 października wyślesz na adres mailowy media@gkskatowice.eu pracę graficzną, której tematem przewodnim będą tie-breaki rozgrywane przez siatkarski GKS Katowice. Akceptujemy każdą formę i stylistykę, od obrazu przez rysunek po internetowego mema - liczy się pomysł i dowcip! Autorzy pięciu najlepszych prac otrzymają podwójne wejściówki do Kina Helios, ważne do końca roku, a także zestawy GieKSiarskich gadżetów.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU (KLIKNIJ)

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Sponsor Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner Techniczny
Partnerzy