Sztab szkoleniowy GieKSy w komplecie

15.04.2021 22:31

Damian Musiak, Piotr Karlik i Grzegorz Rzetecki przedłużyli umowy z naszym Klubem.

Sztab szkoleniowy siatkarskiego GKS-u Katowice pozostaje w niezmienionym składzie na kolejny sezon. Trener Grzegorz Słaby wciąż będzie mógł liczyć na pomoc drugiego trenera Damiana Musiaka, trenera przygotowania motorycznego Piotra Karlika i fizjoterapeuty Grzegorza Rzeteckiego.

Damian Musiak, który w swojej zawodowej karierze pracował jako statystyk m.in w Effectorze Kielce, Cuprum Lubin oraz reprezentacjach Belgii i Białorusi, w 2020 roku objął funkcję drugiego trenera zespołu, wciąż odpowiadając w dużej mierze za analizę gry rywali i pracę statystyczną. Będzie to dla niego trzeci sezon pracy z drużyną siatkarskiej GieKSy, podobnie jak dla trenera Piotra Karlika, byłego trenera ds. przygotowania motorycznego Asseco Resovii Rzeszów i MKS-u Dąbrowa Górnicza, a taże Grzegorza Rzeteckiego, który zawodowe doświadczenie zbierał w MKS-ie Będzin, a także w pracy z zawodnikami sztuk walki i pływakami.- Niejednokrotnie powtarzałem, że kluczowe dla powodzenia pracy zespołu jest stworzenie prawdziwego kolektywu. To dotyczy także sztabu szkoleniowego i bardzo się cieszę, że będziemy kolejny rok pracować w tym samym składzie. Mam stuprocentowe zaufanie do Damiana, Piotra i Grzegorza, jako że posiadają doskonałą etykę pracy, sporą wiedzę i wykazują nienaganne zaangażowanie - powiedział pierwszy trener zespołu Grzegorz Słaby.     

- Jedną z największych sił siatkarskiej GieKSy jest z pewnością sztab szkoleniowy. Damian Musiak, Piotr Karlik i Grzegorz Rzetecki wraz z trenerem Grzegorzem Słabym stanowią świetnie rozumiejący się i uzupełniający zespół. To fachowcy z najwyższej półki, co doceniają również zawodnicy. Cieszę się, że nadal będą współpracowali z Klubem - mówi Jakub Bochenek, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u.

Życzymy udanego sezonu!

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Premium
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner Techniczny
Partnerzy